Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkakutyázáshoz melyik...

Munkakutyázáshoz melyik mellényt tartjátok hasznosnak? Főként melyik zsebeket, nem fontos konkrét márka/típus, de szívesen veszem azt is.

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bende, vagy Gappay.
2014. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem sikerült értelmesen feltennem a kérdést. Tehát inkább az érdekel, milyen funkciókat tartotok benne hasznosnak, nem ész nélkül márkanevek felsorolását, mert akkor pillanat alatt itt lesz az összes használható márka, amit bármikor meggugliz bárki. Hátha van olyan, aki használja is ezeket, és olvas is és segít is. Nekik köszi előre is!
2014. máj. 30. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt kutyája válogatja, hogy melyik zsebet használod többet. Én van amelyiknél a bal felsőt, de a későbbiekben a hátsókat. Alapozásnál a jobb oldalit, jutitárolásra.
2014. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg ha a kérdésedben nem irod, hogy márkaneveket is szivesen veszel, akkor nem gyaloglok bele a lelkedbe azzal, hogy leirom.
2014. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sippara ***** válasza:
100%

Az alapoknál a jobb oldalit jutinak, aztán labdának a bal felsőt, ha túlságosan elöl van a kutya, akkor a hátsókat ugyanazon az oldalon. Kutya, helyzet, gazda és hibafüggő, minden zsebnek megLEHET a funkciója, biztos van olyan, aki csak a hátsókat használja, meg olyan is, aki még soha nem használta őket semmire. Én most a mágnesesre vagyok rákattanva, úgyhogy olyan lesz, ha lesz, illetve pár hete láttam automata labdakiejtős-pohara-vezetékrendszeres szuperprofi mellényt, azt is megnézném élőben :)


A fentieket tessék fenntartással kezelni, nagyon kezdő vagyok ebben az egész munkakutya dologban, még alapozunk, jobb alsó zseb a menő :)

2014. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Mi is kezdőnek számítunk, BH3ig jutottunk :)

Naaaaaaagyon szeretnék már végre egy mellényt, de horror árban mozognak, fáj érte ennyit kiadni :(((((((

Egy polár mellényt használtam ősztől mostanáig :) Nálam jobb zsebben van a zsepi, balban a telefon :D Jutit inkább jutitartóba szoktam tenni...

De ha mellényem lenne, akkor bal zsebben kaja, jobban is az elején...Apportjáték pedig a hátsókban

2014. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tényleg drága nagyon. :( Ehhez képest majdnem elvagyok nélküle, de érzem, hogy néha hasznos a sok zseb. A jutalomfalatot zsebben hogy oldjátok meg? Virsli, sajt, bárminemű nem száraztáp már másnap szalmonellás lesz, 1 hét után meg magától mozogni kezd, nem? :)

Az újfajta K-9-eket néztem, és azoknak elég kicsik a felső zsebei, oda nem is tudom, befér-e egy labda.

2014. máj. 31. 07:01
 8/12 anonim ***** válasza:
a jutailfalatot nem abban tárolod, hanem folyamatosan adagolod a dobozból. Vegyél csak szoknyát, nyáron az ugyis praktikusabb. A K-9 nél is lehet kapni, és lényegesen olcsóbb mint a mellény.
2014. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
A zsebbe rakott kaját megetetem a kutyával :D
2014. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sippara ***** válasza:
A zsebben/jutitartóban úgy nem romlik meg a kaja, hogy feletetjük :) mármint jobb esetben. Rosszabb esetben meg ürítheted a mikrovilágot egy héttel tréning után ;) ezért praktikusak a száraz jutik (táp, frolic).
2014. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!