Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Térd szalag szakadás kutyáknál...

Térd szalag szakadás kutyáknál. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A kutyámnak teljes térd keresztszalag szakadása van. A doki nem röntgenezte meg, azt mondta egyértelmű. Több tesztet is végzett erre vonatkozóan, mind pozitív lett sajnos.

Nyilván ez nem fog meggyógyulni magától és ő is ezt mondta. Illetve azt, hogy ezen csak műtéti úton lehet segíteni, sehogy máshogy. Kaptunk is időpontot.

A kutyus 10 éves, teljesen lelki beteg vagyok. Az orvos felhívta a figyelmünket a műtét kockázataira is a kora miatt, de azt mondta ő mindenképpen ezt javasolja, nem hagyná szenvedni.

Minden előjel nélkül, játék közben, egy rossz lépés vezetett ide, hangos felnyüszítéssel. Két hét telt el, több doki is csak tippelgetett, "halasztgatta" a diagnózist, mostmár végre tudjuk mi okozza a problémát, viszont eszméletlenül féltem. Félek a műtéttől és attól, hogy mi jön utána.

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, írna? Kíváncsi lennék néhány dologra. (Utókezelések, gyógyulási folyamat, hogyan viselte a kutyus és a gazdi egyaránt, stb.)



2014. máj. 31. 23:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az én kutyusom 9éves és 2 hónapja műtötték a bal hátsó lábát szalagszakadással nagyon rosszul viseltük énis ő is :/ egy hét múlva már jobba érezte magát de még mainapig alig használja/ta azt a lábát..egésszen addig míg tegnap valószinű hogy most meg a jobbis elszakadt neki :( nagyon kivagyok miatta nem akarom elvesziteni holnap viszem dokihoz nagyon remélem hogy megússzuk 1 műtettel és nem kell elaltatni.. mert aztis hallottam hogy talán jobb lenne neki.. 9éves,epilepsziás is de amugy meg életvidám még mindig olyan mintha 2-3éves lenne.. nem tudom hogy hogy fogja birni de szoritsatok legyszi :(
2016. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nibcs terdszalagja a kutyanak!
2020. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!