Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem gyanúsak ezek...

Csak szerintem gyanúsak ezek a hirdetések?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalon nézegettem eladó kiskutyákat (nem szeretnék kutyát venni,csak kíváncsiságból nézelődtem) és találtam egy csomó hasonló hirdetést.Valószínűleg google fordítóval vannak írva,mert értelmetlenek és valamelyik félig angol,félig magyar.

Itt vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mit gondoltok ezekről? Kamu? Vagy csak én vagyok túl paranoiás?

Ezeket nem lehetne valahogyan jelenteni? Nem szeretném,ha valakit becsapnának.Vagy hagyjam az egészet?


2014. jún. 1. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azóta már láttam,hogy volt egy hasonló kérdés.Szóval erre nem muszáj válaszolni.
2014. jún. 1. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemrégen volt ilyen kérdés itt. Ha nem te írtad be, akkor olvasd el a rá adott válaszokat.

Hirdetni bármit lehet amúgy.

2014. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr. Toni válasza:
A spicces az kamu legalább is a kép googlés az biztos a többit nem tudom
2014. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek Vet ellenőrzött, jelenleg az összes felvétel, mikro-csorba, fajtiszta papírok!"


"Megjeleníti kiváló temperamentummal és character.male és a nők, ők a tökéletes fajta a gyermekek és a fiatal a szíve."


szakadok... a "mikrocsorba" nagyon ott van... :D :D :D

2014. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki ezt elhiszi az elég szomorú. Nyilvánvaló hogy a szöveg fordítóval van írva
2014. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy paranoiás, ezek kamu hirdetések, ilyen oldalról sosem szabad kutyát venni.
2014. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!