Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van akitája segítsen!?

Akinek van akitája segítsen!?

Figyelt kérdés
Van egy 4hónapos amerikai akitám és kiváncsi vagyok hogy mikor fog kiegyenesedni a füle? Több ismerősömnek is van akitája de nekik ilyen idősen már kiegyenesedett. Legyen okom az aggodalomra vagy megnyugodhatok, hogy egyszer kiegyenesedik neki is?
2009. dec. 31. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát mikor kissebb akkor nemszabad gyámbászni neki sem simogatni ott. és hogyha ezt tetted kevés az esély rá hogy kiegyenesedik. ha nem nincs ok aggolaomra
2009. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elő szokott fordulni, hogy egy kölyöknek később áll fel a füle. Gondolom már váltja a fogát, az sem segít rá a dologra. Adj neki luposan gelenkkraftot, azt kifejezetten az izületek és porcok (pl. fül) erősítéséhez ajánlják:


[link]

2009. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond .Enyém 1 évesen egyenesedett ki
2009. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

kan vagy szuka?

csak érdekelne, mert mi most vettük nem régen az amerikai akita szukánkat most 12 hetes és 6,5 kg.

Tenyésztőtől vetted, mert ha igen nem lesz baj!!

Én tenyésztőtől vettem, és kedvemre lenne madj a jövőbe elhozni 1 kan kutyust:) teljesen elragadott ez a fajta!!

B.Ú.É.K!!:)

2010. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mostmár megnyugodtam :D

Nekem is szukám van. Tenyésztőtöl vettem énis:D

Énis szeretnék majd mégegy kant mellé, nekem is nagyon megtetszettek:) Első akitám:)

2010. jan. 1. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia megint én vagyok a 14:37-es :D

Érdekelne hogy nektek most hány kg a kutyusotok és, hogy nektek is harapdálós ?

Nekünk iszonyú sokat harap:S

Most kezdtem el leszoktatni róla.

Ti, hogy szoktattátok le?

2010. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19kg. Nektek?:D

Fúú enyém is nagyon harapdálós. Én már le mondtam arról, hogy leszoktassam.. Feladtam:D Ha nektek sikerül valahogy akkor írd meg légszi, hogy hogy:D

Köszi előre:)

Sok sikert(Y)

2010. jan. 2. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint. xD

Adsz msn címet vagy emailt?

2010. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fannyh18@hotmail.com
2010. jan. 2. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!