Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van jó kiránduló hely...

Hol van jó kiránduló hely ahova vihetek kutyát?

Figyelt kérdés
Holnap mennénk.
2010. jan. 1. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De mégis merre, és milyen terepen gondoltad? Ha kellőképp jólnevelt, tulajdonképp akárhová magaddal viheted, de nyilván hosszú túrákra csak akkor, ha jó a kondija. Mi tegnap Szilvásváradon voltunk, a Szalajka- völgyben. Ez is nagyszerű hely, és nem is fárasztó.
2010. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam hogy valami nagy erdős rész és ott sétáltatni meg ha lehet néhány állatot, kutyát látni, találkozni stb.:D
2010. jan. 1. 12:54
 3/8 anonim válasza:

Pilisben vannak nagyon szuper helyek, ajánlom a Kisrigó vendéglőt (ha jól tudom Pilisszentlászlón), és környékét sétéra. Én nagyon szeretem, ebéd előtti séta, ha jól tudom ott még van egy kis hó is, kocsival jól megközelíthető, de ha a turistautak.hu-n körülnézel találsz talán magadnak jó helyeket.

Jó mulatást!

2010. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hun lakksz?


nem mindegy hogy pl szombathelyen,mi meg elküldünk szilvásváradra

2010. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan erdőbe viszed a kutyát, ahol nem ismered az erdészt, vagy éppen vadászidény van, akkor a kutyát csak pórázon szabad vinni, vagy olyan fényvisszaverő, feltűnő színű hámot kell rá rakni, mint amilyen a segítő kutyákon van.

Nem kevés példa van rá, hogy a gazdától pár tíz vagy száz méterre lévő kutyát kilövik - sajnos jogosan.

Nagyon oda kell figyelni, ha az ember kutyával megy kirándulni az erdőbe.

Amúgy hol laksz? :)

2010. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2010. jan. 1. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hármashatár-hegy és környéke, vitorlázó reptér - több úton is megközelíthető. Szépvölgyi út - Fenyőgyöngye, Nagybányai út avgy Hűvösvölgy felől.
2010. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Pesten laksz, akkor normafa. :) Én már vagy 10-szer voltam ott a kutyámmal, és nagyon jól érezte magát.
2010. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!