Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyacipő használ valamit...

Kutyacipő használ valamit forró beton ellen?

Figyelt kérdés

Kutyámmal munkába járok tömegközlekedve. Átszállásnál betonon kell menni. Nyáron viszont forró a beton, arra gondoltam veszek neki cipöt. Ám kollégám mondja , nem és srmmit, mert az alja gumi és szét fog olvadni, plusz a kutya körme kilyukassza a cipőt.

Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2014. jún. 4. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én télen a sózás miatt akartam volna kutyacipőt, mert épp volt egy nagy seb az egyik mancsán... meglepetésemre a totál kapzsi állatboltos lebeszélt róla, mondván úgysem tűrné meg a kutya a cipőt semeddig se, észre se venném, hogy mikor rázta le, de biztosan elhagyná amint tudja.
2014. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vannak komoly cipők erre is ,de drága mint a dög. a KIK - ben kapsz pár százasért de az meg hamar szétmegy . keress a külföldi ,főként német és usa honlapokon .
2014. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek vakvezetőt, amelyik hord cipőt, pont e miatt. ha eleinte nem is tetszik neki, de a legtöbb kutya megszokja.
2014. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A megszokástol nem tartok. Télen pulóvert meg kabátot hord. Éjjel még most is szeret takarózni amikor alszik. :-)
2014. jún. 4. 20:43
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon kedves ötlet, próbáld meg, ha nem rúgja le magáról akkor nem lesz probléma :)
2014. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elsokent vegyel egy olcsot.ameddig megszokja addig hasznald azt (biztos lesz, hogy elhagytok belole eleinte) kesobb ha megszokta vehetsz jobb minosegut tartosabbat :)
2014. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!