Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2013. január 12-én volt oltva...

2013. január 12-én volt oltva veszettség ellen a kutyám. Az az oltása még érvényes? Felnőtt kutyáról van szó,5 éves magyar vizsláról.

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem érvényes.

A kutyát évente kell oltatni. Nyilván nem tragédia, ha a 2013.jan.12-én oltott kutyát 2014. febr.12-én oltatod, de azért a majd' 5 hónapos csúszás...

2014. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem érvényes, de hatásos. Az oltóanyag amivel Magyarországon vakcináznak 3 évig hatásos.
2014. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
NEM ÉRVÉNYES! Vidd el még ma orvoshoz! Nézd meg az oltási könyvét. Minden évben bele vannak írva az oltások, dátum szerint. Már régen meg kellett volna kapnia. Valóban sok az öt hónapos csúszás, ahogy előttem is írták.
2014. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ellenőrzik a lakóhelyeden a kutyákat,még jól meg is büntethetnek az oltás hiánya miatt.
2014. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lettem lepontozva?? Mert megmondtam h még hatásos? Ez az igazság. A másik fele meg h törvény írja elő h évente kell oltatni. Mert ez az egyetlen módja, h az ország mentes maradjon a veszettségtől. De attól még az oltóanyag 3 évig nyújt védelmet. Még ha lepontoztok akkor is :oP
2014. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
A kérdés az volt, hogy érvényes-e, nem az, hogy hatásos-e. Ennyi.
2014. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal kezdtem h nem érvényes... Szemellenzős kockák vagytok :o(((
2014. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!