Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy rotim, hogy lehet...

Van egy rotim, hogy lehet megtanítani, hogy egy csak általa ismert jelre, parancsra morogjon -vicsorogjon?

Figyelt kérdés
Szóval nem csibészelésre gondolok ,hogy támadjon,hanem ha mondom neki, akkor tegyen úgy mintha mérges lenne.

2014. jún. 5. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Egy rottit egy napra meg lehet tanitani barmire. Nekem is van.

Ha hiszed, ha nem, nagyonjol tudnak utanozni. Bemutatod a jelt, es el kezdesz vicsorogni es morogni. Max. 15 alkalom utan fog utanozni es soha nem felejti el. Az enyem "beszel". Hulyesegbol megtanitottam, hogy megkerdem, "mit mondtal?" Erre e kezd ugatni. Egy nap alatt megtanulta, olyan modszerrel mint irtam, tobb mint 3 ev alatt meg nem felejtette el.

2014. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akartam irni: egy nap alatt meg tudod tanitani barmire.
2014. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Leutánozza az embert ha morog rá? Erre nem gondoltam. Na ezt kipróbálom !
2014. jún. 5. 14:46
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, nem vicc, enyem igen. Morogj es kozben huzd fel az orrodat. Majd meglatod elobb az orrat huzza aztan majd morogni is fog.
2014. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szóval csak akkor morogjon, vicsorogjon, ha te parancsot adsz neki rá?? De egyébként, ha veszélyben vagy, vagy ő, ne csináljon semmit?? Nem tűnt fel, hogy rottweilered van!? Szerintem egy igazi rottweiler morog és vicsorog magától is, ha szükség van rá, felesleges ilyen baromságokra tanítani.. Ha meg egyébként szükséghelyzetben sem teszi, akkor az már régen rossz...
2014. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom ,hogy csak parancsra, hanem ,hogy arra is. Amúgy is ugatja morogja a kapunál lévő embereket.
2014. jún. 5. 14:57
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha elkezdesz neki morogni meg vicsorogni, akkor azt fogja hinni, h épp lecseszed.
2014. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
60%
Igen az utolsó válaszban van valami... vagy megtámad mert azt hiszi rivalizálsz vele... de amúgy érdekes teória az első talán még be is válhat
2014. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam :D Hááát.. Leültettem lehajoltam hozzá morogtam neki meg mutattam a fogam , ez meg majdnem képen nyalt aztán elkezdett ugrabugrálva játszani hívni .

Próbáltam még néhányszor szigorúbban leültetve ,de nem igazán vette a lapot, játszani akart.

2014. jún. 5. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron meg akarod tanítani... akkor klikkerrel tedd. Olvass utána: [link]


A lényeg az, hogy amikor morog/vicsorog (mondjuk járókelőkre), akkor klikk, majd parancsszóhoz kötöd. De tényleg olvass előbb utána, mert ha rosszul csinálod csak hülyét csinálsz magadból a kutya előtt.

2014. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!