Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutyám röfög?

Az normális ha a kutyám röfög?

Figyelt kérdés
Amikor hazajön valaki és annak nagyon örül akkor elkezd röfögni. EZ NORMÁLIS?????

2014. jún. 6. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya ? Pl.a bulldogoknál teljesen normális, de mondjuk egy labradortól elég szokatlan.(De nem hinném, hogy baj lenne vele.)
2014. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Máltai selyemszőrü, 7 hónapos
2014. jún. 6. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok !

Bevallom nem nagyon ismerem a máltai selyemszőrű fajtát,de nem hiszem, hogy abnormális lenne :)

Ne aggódj nem fog disznóvá változni :)

2014. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok :D

Felkeltette az érdeklődésemet és utánaolvastam és lehet, hogy betegség(a francia bulldognál vagy a mopsznál "fajtabetegség"). Talán légcső szűkűlet mindenesetre vidd el állatorvoshoz vagy más hozzáértőhöz. Jó kutyázást:)

2014. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%
becsaptak, és disznót sóztak rád az aluljáróban.
2014. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, és kérdezd meg a tenyésztőt is, akitől vetted, mitől lehet. Máltainál ez nagyon nem normális dolog.
2014. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk yorkshire terrierünk van és ő is ezt csinálja.Most kutakodok én is ez ügyben.Én azt találtam,hogy légcsőszűkülete lehet.Elég elkeserítő . :(
2014. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem mindig röfög csak néha néha.
2014. jún. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!