Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe végezze el a dolgát?

Mibe végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
Most szombaton fogok kapni egy bichon havanese-t 9heteset.A gazdája azt mondta hogy már egyre kevesebbet piszkitbe mert látta a nagyobb kutyáktól hogy hova kel elvégeznie a dolgát.Ha haza hozom hova végeze el a dolgát (amig nem tudom kivinni sétálni)?

2014. jún. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted arra a pár percre, míg elvégzi a dolgát! Annyi, hogy ne vidd még kutyák közé, ne szimatoljon pisit, kakit, tehát jobban oda kell figyelni. Viszont ha pelusra szoktatod, akkor lehet sose lesz teljesen szobatiszta.
2014. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan, hogy nem tudod kivinni. Annyi időre nyugodtan kiviheted, amíg pisil-kakil. Amúgy meg ha nem viszed ki, akkor úgyis oda végzi bent ahova ő gondolja, nem oda, ahova te szeretnéd.
2014. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam amig nem bizikmeg bennem vagy amedig fél.
2014. jún. 9. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért félne? És miért kell bizalom az ürítéshez?
2014. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért hogy kitudjam vinni az udvara.(mert nem akarom huzogatni)
2014. jún. 9. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam, hogy hívtam és jött. Amikor mégse, akkor jutalomfalattal csalogattam. Végső megoldásként, ha semmi se használt, akkor felemeltem és vittem.
2014. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!