Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Éppen leöntöttem a...

Segítség! Éppen leöntöttem a kutya kakijat ecetes vizzel, hogy többé ne végezze el oda a dolgát és egy kevés belespriccelt a szemébe! Kimostam mindkét szemét és az arcát bő tiszta vízzel, és teljesen normálisan használja a szemét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mégis, volna valami amit még megnézzek a szemén vagy tegyek?

2014. márc. 29. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a kutyának nincs baja akkor mit akarsz még csinálni?

Kimostad neki,és már jól van.

Ha esetleg bevérzik a szeme,vagy láthatóan hunyorog rá,akkor meg menjetek el dokihoz,hogy nézze meg.


Amúgy nem tudom,hogy milyen ötlet vezérelt arra,hogy nyakon önts egy adag kutyakakit egy kis ecettel...kicsit furán hangzik az egész. Inkább ha azt akarod,hogy egy bizonyos helyre ürítsen,akkor a nem kívánt helyre rakott téglát fogd meg, (zacsival,vagy lapáttal) és tedd oda,ahova akarod,hogy kakiljon, és ha oda fog kakilni,ahova szeretnéd dicsérd meg nagyon.

Ha meg nem kívánt helyre,akkor hagyd figyelmen kívül,és cipeld át a jó helyre.

2014. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. :)
2014. márc. 30. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!