Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi alapjan valasszak kutyakozm...

Mi alapjan valasszak kutyakozmetikust?

Figyelt kérdés
Most fogom eloszor vinni a kutyusomat, de nem tudom mi alapjan dontsek.Milyen egy jo hely ahova erdemes menni?
2014. jún. 10. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából tökre mindegy hogy egy várossal arréb vagy az utcasarki kutyakozmetikába viszed! Mindenhol nagyjából ugyanazt a munkát végzik. De ha annyira luxury körülményt szeretnél a kutyádnak akkor a hely kinézetét nézd. Bár elárulom hogy egy nagyobb kozmetikánál ugyan az a munka kétszer annyiba kerül mint egy kisebb helynél.
2014. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézed a kiválasztott kozmetikust, hogyan dolgozik egy másik kutyával. Milyen anyagokat használ.
2014. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiszta legyen a kozmetika és szimpatikus a kozmetikus.
2014. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első az, hogy hogyan bánik a kutyával, megfelelően szoktatja-e hozzá a szőrápoláshoz vagy aggódhatsz amiatt, hogy a későbbiekben gondok lesznek vele a kozmetikusnál. Határozott kell, hogy legyen, de érthető a kutya számára.


A második az, hogy hogyan dolgozik, amit csinál, az jó-e a kutyának (ha trimmelős, tud-e egyáltalán trimmelni pl...) és hogy mennyire esztétikus az eredmény, tud-e olyan fazont készíteni, ami a fajtához illi, vagy olyat, ami ettől eltérő, de neked tetszik.

2014. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az a legfontosabb ,hogy milyen a kozmetikus.Az árak nyilván aszerint változnak hogy otthon vállal munkát ,házhoz jár vagy pl uzletben végzi a munkát.A nagy többség azért tudja milyen fazonra nyirják a kulönbözö fajtákat ,de kérhetsz ettöl eltéröt is pl itt vagy ott legyen rövidebb vagy hosszabb.Saját tapasztalatbol mondom ,hogy a kozmetikust hozzáállását helyezd elötérbe,Az egyémet aki elöször nyirta 20 éve csinálja azonkivul kiállitásra hordta a sajátjait mig volt neki ,tehát a kutyanevelésben is volt tapasztalata.Az én kutyám akkor volt elöször amit el is mondtam már a bejelentkezéskor és azt is ,hogy az orra és a szája környéke felhivás játékra tehát elöfordulhat,hogy nyitogatja a száját majd ahhoz képest olyan durván bánt vele ,hogy ilyet még nem láttam mintha egy 50 kg-os kutyát kellett volna lebirkoznia pedig kb 1 és fél volt tekergette kezét lábát iszonyatos turelmetlen volt,pedig hagyta magát a kutya kivéve mikor benyult a szájába meg összeszoritotta az orrát és ugy rázta ,nyilván akkor a kutyám már nem nyitotta a száját hanem egyértelmuen harabdálni akarta,meg utána nyomta a fejét az asztalra tiszta horror volt.Végul én fogtam a fejét mig nyirta ,söt az egész nyirás igy lett megoldva,mert már nem engedte hogy házzá nyuljon.Azota egy kiscsajhoz hordom ,semmi probléma nincs .Sok sikert
2014. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hasznosak voltak :)
2014. jún. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!