Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky és Szamoyéd keverék megéri?

Husky és Szamoyéd keverék megéri?

Figyelt kérdés
van ismerősömnek egy szamojéd kutyája és egy huskyja azoknak most van kölykük szerintetek megérné sportra elhozni 1 et 12e ért azt mondja anyi a oltások és a csip
2014. jún. 11. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sportra akarsz elhozni egy szánhúzó fajtát képviselő keveréket?
2014. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyit tudnál vele foglalkozni? kertbe menne?
2014. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak abban az esetben, ha 8 hetesen választja el az anyjától és a testvéreitől, illetve addigra lesz 3 oltása és 3-4x féregtelenítve lesz, valamint chipp is van benne. Ez így kb pont 12 ezerre jönne ki.
2014. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tegnap 23:17

Persze...3 oltás 8 hetesen, mi?

2014. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tessék, itt van: [link]
2014. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 12:19

Két hetente oltanak nagy általánosságban. nem tudom, mikori ez a lista, de változnak az oltóanyagok már régóta.

2014. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már a veszettségi sem fedi a valóságot abban a listában.

Szólni kellene az oldal üzemeltetőjének, nem ártana frissíteni .

2014. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] ez az csak nekem olcsób haberom
2014. jún. 12. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem magáról a hirdetésben lévő fajtáról van szó. Azt írtad, sportra akarod. Kérdeztem, milyen sportra? Mert ezek a kutyák nem élenjárók az iskolai gyakorlatokban. Nem tudnak igazán agilitizni eredményesen. Nem fognak remekül öv-zni, mert nem arra valók. Stb, stb.

Viszont, ha futni akarsz kutyával, arra igazán megfelelő.

Amúgy ez a "megérné" nekem sérti a szememet. Vagy akarok kutyát, vagy nem.

2014. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez azért attól is függ, hogy ez "véletlen" alom volt-e és nem tudják hova tenni a kiskutyákat vagy most direktben történt ez, hogy egy kis pénzhez jussanak. Igaz, ha tényleg megkaptak mindent a kölykök és nem száraz kenyéren nőttek fel, akkor akkor valóban kb ennyire jönne ki, tehát nincs rajtuk nyereség. De ettől függetlenül még felelőtlenség volt 2 hónapon keresztül nem csinálni semmit, így is 2 millió kutya vár gazdára.
2014. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!