Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy vemhes a...

Létezik olyan, hogy vemhes a kutya és nem ellik meg? A 65. napban vagyunk, nagy a hasa a beagle kutyámnak, de nem látom az ellés jeleit.

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat!

/A bunkó vidd el orvoshoz, minek pároztatsz, stb. kommentekre nem vagyok kíváncsi, nem azért tettem fel ezt a kérdést, köszönöm!/



2014. jún. 12. 10:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy törzskönyves, de eü szűrések, minősítés, egyebek vannak?
2014. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A törzskönyv nem menti meg a kutyákat a szakértelem hiányától.
2014. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok az elsô, aki szaporítja a jó tulajdonságú kutyáját. Legalább nem uv. kutyával párosult. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 13. 00:12
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban igaz de pont az ilyen felelőtlen gazdik miatt van annyi kutya kidobva, meg menhelyen.
2014. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit kifejtenéd, hogy miben olyan jó tulajdonságú a kutyád? Hogy pl hoz a házhoz egy kis pénzt?

Egyébként valóban nem te vagy az első ilyen, az alábbi egyesül létre sem jöhetett volna a fajtád hathatós közreműködése nélkül: [link]

2014. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
hozzád hasonló szemét k.cs.g vitte a kutyámat... :)
2014. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy van tkv. még messze nem biztos, hogy jó kutya. Hogí lehet, úgy nekiállíni a fedeztetésnek, hogy gőzöd nincs az egészről?

Egy újabb szaporított beagle alom. Remek.

2014. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Remélem azóta megszülettek a kiskutyák...
2014. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, az állatorvos szerint szépek és egészségesek a kolykök is és az anyuka is... :)
2014. jún. 27. 22:11
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A vemhesseg 62 nap plusz mınusz 3 nap / elnezest nem magyar laptoprol irok... / tehat a 65.nap ha pontosan felırtad a parosodas napjat akkor meg belefer. Maga a kıskutyak testeben "kepzödık egy bızonyos anyag",amely a szülest beındıtja,akkor amıkor az a legmegfelelöbb ıdöpontban van ezt nem magamtol talaltam kı szaporodas bıologıaı tanulmanyban olvastam. Amugy en ıs foglalkozom kutyakkal. Maga a szuka kutyus testhöje ıs megvaltozık a szüles beköszöntevel.ha a hasa hullamzık az jo jel.Nem ındult meg be az ellese. Ne aggodj ha elındul az elles a szuka kutyus hüvelyeböl nyakos valadek fog folynı ez a mehnyaknyak ugyanugy ahogy a nöknel de ugyanugy lesznek görcseı,fajdalmaı tehat vajudnı fog elötte. maga az elles altalaban 6 ora alatt lezajlık amıre fıgyelj kerlek ne hagyd öket ha lehet felügyelet nelkül a szuka rafeküdhet,ılletve az erösebb kıcsık elnyomhatjak a gyengebbeket ha fıgyelsz a gyengebbeket tedd a cıcıre ha ez nem megy akkor lehet öket szoptatnı a Royal canınnak van kıskutya tapszere magaban a csomagban specıalıs cumısüveg ıs van 3 fajta cumıval különbözö fajta kutyusok kıcsınyeıhez meretezve.ez a legjobb vagy van kedvezöbb aru magyar tapszer ıs ahhoz azonban üveg nıncs es külön kell megvennı tehat a Royal Canın-nal jobban jarnal mındenkeppen.Ha a kutyus kıntı a kıcsık föle ınfralampa kell mert mar hüvös van,de ha lehet az elsö 10 napra a közeledbe helyezd el öket amıg a szemük nem nyılık kı a szukanak ıs megnyugtatobb ugy hıdd el nekem.
2014. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!