Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért nyújtják hátra...

A kutyák miért nyújtják hátra a lábukat alvásnál?

Figyelt kérdés
Ismerek két kutyát, az egyik 5 éves kb, a másik pár hónapos, és mindkettő hátra nyújtott lábbal szeret aludni, nem csak nyáron (először gondoltam, biztos azért, hogy nagyobb bőrfelületük érintkezzen a hűvösebb talajjal). De huzamosabb időn keresztül nem tesz kárt a csípőjükben? Nem lesz valamilyen csípő betegégre fogékonyabb? Hogyan lehetne leszoktatni a kiskutyát erről? Gondolom a nagy kutyát már sehogy..

2014. jún. 12. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem minden kutya csinálja. Miért kellene leszoktatni róla? Ha a kutyának így kényelmes?
2014. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene róla leszoktatni? Úgy fekszik, mert úgy kényelmes neki. Bizonyos fajták jobban szeretnek így aludni (roti, amstaff, stb.), mint mások, ennyi. Semmi baja nem lesz tőle.
2014. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekik így kényelmes. Nem lesz semmi bajuk.
2014. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A béka fekvésre gondolsz?:) Az előző rottim így feküdt/aludt, semmi baja nem lett a csípőjének. A mostani rottim viszont soha nem fekszik úgy:(
2014. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ugy alszik vagy hanyatt akkor horkol is,szerintem semmi baja nem lesz ettöl ,ugyis csak addig fekszik ugy amig kényelmes neki.
2014. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem két staffim van, de sajna egyik sem alszik abban az imádnivaló békapózban. :D Az egyik teljesen hanyatt fekve szeret aludni, a hátsó lábait felhúzza, úgy néz ki, mint egy nagy nyúl. :D A másik télen-nyáron golyóba gömbölyödik, a fejét a hasához nyomja.
2014. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom van, rendszeresen ilyen pózban alszik. Nem gondolom, hogy le kellene róla szoktatni, neki ez kényelmes, te sem szoknál le egy alvópózról senki kedvéért, ha te úgy érzed magad kényelemben. :)
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :) kiskoromban volt 3 kutyusunk, aztan egy es most van a kiskutyus, ismeroseknek meg az idosebb beka pozban alvo kutya. azert kerdeztem, mert en ilyet nem lattam a tobbi kutyustol. de akkor megnyugodtam hogy semmi para :D amugy kis golden retri, aztan annyit olvastam hogy ez a fajta eleg hajlamos a csipo betegsegekre, hogy csak na..
2014. jún. 13. 06:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat is, nem tudom mennyire igaz, hogy pont akkor tud így kinyújtózni, ha nincs gond a csípőjével. De amúgy az enyéim is szeretnek így feküdni, semmi bajuk (amstaff és staffbull)
2014. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!