Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Mondi's...

Mi a véleményetek a Mondi's gold golden retriever kennelről?

Figyelt kérdés

Lesz ott év végén egy alom,aminek az anyja sötét színű szuka lesz,pont amilyet én szeretnék.:)

De ott még csak egy alom volt (ahogy az oldalukon láttam),szóval azt most nem írhatom,hogy olyanok írjanak akiknek van tapasztalata,hisz ők csak nyolcan vannak (mivel nyolc kölyök született),de aki esetleg ismeri a kennel tulajdonosát az mindenképp írjon,de csak az oldala alapján is jó ha írtok. :)


2014. jún. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ismerem, de a honlap alapján jónak tűnik. Szerintem az lenne a legjobb, ha felhívnád és megbeszélnétek egy személyes találkozót, hogy megbeszéljetek mindent.
2014. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi. :)

De még mások is írjanak légyszi!!

2014. jún. 15. 13:10
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én ismerem a kennel tulajdonosát, sőt az előző alomból egy kutya boldog tulajdonosa vagyok. A kennel tulajdonosáról csak jót tudok mondani, nagyon felelősségteljes és nemcsak arra figyel, hogy milyen gazdákhoz kerülnek a kicsik, hanem a kapcsolatot is tartja velük, alomtalálkozókat szervez stb..Én csak ajánlani tudom őket.

2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó!! :)

Nagyon köszönöm!!!

2014. jún. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!