Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen, mit vegyek neki?

Schrancdorka kérdése:

Mi legyen, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
3 hét múlva érkezik hozzánk egy golden retriever kölyök.3 névebn gondolkoztunk:Cody, Conor és Baldo.Nem tudunk választani közzöttük ezért kérem a segítségeteket.És igaz, hogy nem első kutyánk, ami egy Ír szetter volt, de szeretném segítségeteket kérni hogy ti mit vettetek neki, pl.játék, táp, stb.......?

2014. jún. 1. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyatál, vizes-kajás, labdák, csipogós játék, jutalomfalat amennyiben tanítani szeretnéd, ennivaló, nyakörv és BILÉTA!! ( szerintem ez az egyik legfontosabb, mert egy kutyus bármikor elveszhet és szörnyen sokat segít) póráz és hám (hámmal sétáltasd, némelyik kutya fuldoklik a nyakörvtől ha sétáltatják) ha még szeretnél vitaminok , szőrkefe mivel hosszú szőrű , féreghajtó , bolhairtó :) Baldo név tetszik nekem a legjobban
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kiegészíteném a chippel, és nekem a Cody név tetszik.
2014. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jún. 1. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Baldo
2014. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én még kiegészíteném az 1-es válaszadót: valami jó kényelmes kutyamatrac, vagy kosár.

cody.

2014. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszi nektek.a névkérdés megoldódott.de a cuccok árát meg tudjátok írni?vagy hogy hol veszitek a cuccokat?
2014. jún. 7. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a petnet.hu, rengeteg minden van ott, és óriási a választék, szinte minden van! És nagyon gyorsan kihozzák!
2014. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
petissimo.hu is jó, vagy még a zoofast.hu, ha kaját akarsz rendelni onnan a legolcsóbb:D
2014. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!