Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell költöznöm albérletbe...

El kell költöznöm albérletbe és van 2 kutyám és velük nöttem föl nagyon szeretem öket de nem tudom magammal vinni öket me nem lesz udvar (házba nem lehet) mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon szeretem öket tényleg és ez nekem nagyon fáj hogy ha el kell válnom tölük valami megoldás kéne erre könyörgöm segitsetek!! :(:(

2014. jún. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem eddig a szüleiddel laktál. Szerintem amíg nem találsz olyan albérletet, ahova lehet kutyát vinni, addig maradjanak a szüleidnél. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2014. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a főbérlő megengedi, a kutyák képesek ellenni egy lakásban. 3 séta, amiből legalább egy lefárasztás, hétvégén meg közös program..
2014. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

keress olyan albérletet, ahol engednek kutyát

nehéz, de nem lehetetlen

2014. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos családi gondjaim vannak és 16 éves vagyok ugyhogy nem nagyon tudok én erröl dönteni és nincsudvaros albérlet
2014. jún. 12. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
18 éves korodig a szüleidnek kutya kötelességük gondoskodni rólad. Egyébként is még tankötelezett vagy, éjszakai munkát sem vállalhatsz, hogy akarod eltartani magad? És a két kutyát? Rokonokhoz nem tudsz menni?
2014. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!