Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehet a baja, h nem bir...

Az lehet a baja, h nem bir kakilni?

Figyelt kérdés
Reggel óta kicsit furcsa a kutyám,ha hivom jön velem mindenhova,de olyan kedvetlen. Sajnos el kellett mennem délután itthonról,igy nem birtam figyelni,h kakilt e,de egyszer láttam.h próbált,nem jött semmi. Most 2 órája megint figyelem,de nem is próbálkozik. Mielőtt elmentem sétáltunk kb 1,5 órát,h hátha attól megindul a gyomra. Ahogy fekszik,időnként nyög egyet és a hasa kicsit összerándul. Mit adjak neki,h segitsek rajta?
2014. jún. 14. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvos látta? igy látatlanban nem hiszem hhogy bárki bármit tud mondani, vidd dokihoz
2014. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nem stimmel. Szerintem vidd orvoshoz.
2014. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hány? Nem evett sok csontot, vagy bármi idegen tárgyat? Bélelzáródása is lehet, az pedig súlyos. Állatorvosnak kellene látnia, amíg nem késő!
2014. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy orvos van a közelben,az pedig el van utazva,hivtam már. Nem hány és eszik is. Futkározik is,ha megindulunk,de ahogy bejövünk fekszik is le.
2014. jún. 14. 18:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Csontot nagyon ritkán kap,pár nappal ezelőtt evett,de alig.
2014. jún. 14. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg másik doki?
2014. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat,aki távolabb van és nem kijárós,ide röntgen is kell valószínűleg.Lehet,hogy el kell vinni akár ötven kilométerre is,de mindenképp orvos kell.
2014. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2 verzió: a: másik orvos.

b: adj neki makrela halkonzervet ( tudom hogy lepontoztok ), de kicsit csöpögtesd le az olajat róla, de azért maradjon is. ez majd, ha szorulása van, "megolajozza".

2014. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a házi módszernél tartunk (és a baj forrása székrekedés) inkább paraffin olaj kellene a kutyának az megkönnyíti a széklet távozását, és ricinus olaj, az beindítja a bélmozgást.
2014. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jött a doki,kapott szurit,láza nincs,már jobban is van,reggel jön megint.
2014. jún. 14. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!