Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy fapálciká...

A kutyám lenyelt egy fapálcikát (ami a jégkrémhez van) Lesz valami baja, vagy a gyomosav szétmarja vagy ki tudja kakilni? /lehet h kettérágta/

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
megszorulhatott benne. Elkel vinni állatorvoshoz aki felnyúl a végbélnyílásába és kihúzza. Fájni fog neki. Te meg magyarázkodhatsz hogy miért adtad neki oda!
2011. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Így jártunk 2 hete,nem marta szét,2 nap múlva kijött egybe /hál'Isten/
2011. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd állatorvoshoz! Az enyém 2 éve megevett egy egész doboz tampont és a doki vette ki . Szerencsére nem lett tőle baja.
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A fát nem marja szét a gyomorsav (de még a 15%-os sósav sem).
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha kistestű kutyád van én biztos elvinném orvoshoz nem tudnék nyugodtan aludni a helyedbe! Ha nagytestű akkor nem tudom lehet kijön másik oldalon ha szerencsétek van de szerintem akkor is elvinném orvoshoz!
2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várunk holnapig, és majd meglátjuk. Amúgy beaglem van. Előbb már kakilt,és eléggé erőlködött. Remélem azért magától megoldódik. :)
2011. júl. 3. 21:37
 7/24 anonim ***** válasza:

ORVOS.aztán ha komolyabb baja lenne,sírnál.

én ha kell az éjszaka közepén is kutatnék egy orvost ha van baj...jártunk már így..11 után

2011. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az állatorvost és azt mondta hogy nem valószínű hogy baja lesz, mert a kutyáknak olyan erős a gyomorsavuk hogy még a csontot is szétmarja. Ha pedig étvágytalan lenne vagy felpuffadna akkor hívjuk fel /szerencsére ezek nem jelentkeztek eddig/. Köszönöm azért a válaszokat, és ha más is így járna legalább ő is megnyugodhat. :D
2011. júl. 4. 11:46
 9/24 anonim ***** válasza:

"Felhívtuk az állatorvost és azt mondta hogy nem valószínű hogy baja lesz, mert a kutyáknak olyan erős a gyomorsavuk hogy még a csontot is szétmarja."


A csontnak más a vegyi összetétele mint a fának. A csontot szétmarja a gyomorsav, de a fát már nem, mert a gyomorsav a sósavon alapszik az meg a fát nem marja.

A fát egyes növényevők tudnák megemészteni a kutya meg nem az.

2011. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Már bocsi. de az állatorvos valoszínű hogy jobban tudja mintte. :/
2011. júl. 4. 13:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!