Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleménytek erről?

Nagy568 kérdése:

Mi a véleménytek erről?

Figyelt kérdés
Nyaralni szeretnék menni 4 napra.Egyiket sem szeretném itthon hagyni. Van két kutyám egy japán akita és egy puli. Az akita bírja a kocsikázást a hosszú utat, de a puli nem. Azon is gondolkodtam hogy nem megyek sehova mert sajnálnám a pulit itthon hagyni és csak az akitát vinni.
2014. jún. 14. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És most erről milyen véleményt vársz? Vagy mi a kérdés? Kire hagynád a pulit? Valami infó nem ártana még...
2014. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A pulit lenne kire hagyni de a sétáltatást nem tudom meg oldani
2014. jún. 14. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van, aki ellássa az otthon hagyott kutyát, kutyákat, nem értem, mi a probléma. Hogyhogy a puli nem bírja az utazást? Ezért már nem is fogsz menni soha sehová, mert nem viheted magaddal? Nem lehetne, hogy mégis bírja?
2014. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy az adott helyzetben egy kutyával két kutyával mennétek nyaralni vagy egyikkel sem, vagy le mondanátok az egész nyaralást??
2014. jún. 14. 22:10
 5/11 A kérdező kommentje:
egy óránál többet nem bír a kocsiban lenni a puli sajnos
2014. jún. 14. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ha van, aki ellássa, akkor semmi gond, persze ha normális ember és tényleg rendesen ellátja! 4 napot ki fog bírni séta nélkül, gondolom kertes házban laktok. Viszont ha nem szeret egyedül lenni, az akitával jobban elvan, akkor hagyd otthon mindkettőt, lehet úgy jobb lesz!


Egyébként én szoktam olyat, hogy csak az egyik kutyámat viszem valahova (mondjuk ilyen több napos dolog nem szokott lenni, két napos max.), olyankor a másik itthon van, mert ő nem bírja a vonatozást.

2014. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Egyébként ha több napra mennék és a párom se lenne itthon, akkor vagy nem mennék, vagy vinném mindkét kutyát.

2014. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsi hülyesét írtam 20 perc után nyuszít ha a kocsiban vagyunk, az akita az nyugodt tűri a kocsikázást.
2014. jún. 14. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 3 éve nem járok nyaralni ez miatt.. ez van akinek nincs kutyája az nyaraláskor boldog, akinek van, az egész évben
2014. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én azon gondolkodom hogy jobb lesz ha mind a kettő itthon marad, ha az akitát el viszem akkor a pulit fogom sajnálni hogy ittnon maradt, 3-4 napig ki bírják séta nélkül.
2014. jún. 14. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!