Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne rászoktatni...

Hogyan lehetne rászoktatni egy nagyobb kutyát alomra, mivel tizen x órákat dolgozok, és nem tudom levinni sétálni közben?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete vigyáznom kell egy nagyobb testű kutyára, ha jól tudom, akkor pitbull és westie szuka keverék, a régi gazdija szerint elég napi 2szer levinni, viszont én van hogy hajnal 4kor elmegyek otthonról, és csak este 9 körül érek haza. Nem tudom, hogy kibírná-e szegény kutya, eddig mindig sikerült valakit megkérni, hogy vigye le, de nem lehet ezt mindig megoldani. Alomra rá lehet szoktatni? Persze le is viszem, amikor tudom, csak napközben. Azt hiszem 6-7 éves lehet a kutyus.

2014. jún. 15. 23:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nálunk a kutyapelenka vált be. :)
2014. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem macska,nem fog oda szokni.A kutyáknak természet ellenes a helyükre piszkítani.


Meddig kell rá vigyáznod? Vagy örökbe fogadtad?

Ha csak x ideig kell vigyázni rá akkor az az ismerős rosszul tette,hogy egy olyan embernek adta oda a kutyát aki nem hogy sétáltatni,de kellően foglalkozni se tud vele -.-

Ha örökbe fogadtad akkor mielőbb keress neki új gazdit.Napi 2 séta és emellett nulla foglalkozás nem elég egy panel kutyának!!!!

2014. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megoldani másként, le kell vinni! A gazdája keressen helyetted olyan embert, aki el tudja látni a kutyát!
2014. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy paneles pitbull keverékkel 10 óra meló mellett a legkisebb gondod lehet ha nem tudod elégszer levinni eü sétára. Ezeknek a kutyáknak hatalmas mozgásigénye van, ha nem tudod kellően napi szinten lefárasztani pillanatok alatt fogja lebontani a lakásod.
2014. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jár mindenki, ha egy másik ideiglenes gazdit kerestek neki, mert ez senkinek se jó.

Te nem tudsz eleget törődni a kutyával, a kutyának is frusztráló és gondolom a gazdi sem örül, hogy a kutyája nem sétál eleget.

2014. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb add vissza a gazdinak vagy keress új ideiglenest
2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az eddigi gazdija sem vitte le napi 2-nél többször, szóval ehhez van szokva, tudom hogy nem jó neki, de tőlem csak rosszabb gazdihoz kerülhetett volna. Nem tudom hogy meddig lesz nálam a kutya, mert az igazi gazdija külföldre ment, nem tudjuk meddig. eddig még nem pisilt be, de este 8 körül levittem és reggel 7-re bepisilt :( azért gondolom más se viszi le éjszaka a kutyát. amikor még otthon vagyok akkor napi 4-5ször is leviszem.
2014. jún. 19. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor nálunk bent alszik a kutya, mert mondjuk nyaralunk, akkor mielőtt legfeküdnénk aludni kivisszük és korán kelünk. Az este 8-reggel 7-ig nagyon sok idő. Vidd le lefekvéskor mondjuk 10 körül kelj kicsit korábban, mondjuk 5-kor és a legelső a kutya levitele legyen!
2014. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most vagy azt csinálod, hogy 8kor leviszed a kutyát, de reggel felkelsz 5kor sétálni, vagy inkább leviszed 10-11 fele és akkor kihúzza 7ig.
2014. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem is az estével van a legnagyobb gond, mert lefekvés előtt leviszem, másnap 7körül már kelek, hanem a nappalokkal, amikor nem tudom levinni, mert elmegyek reggel 8kor és este 9re érek haza
2014. jún. 20. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!