Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők ti honnan szoktátok...

Tenyésztők ti honnan szoktátok beszerezni a dolgokat a kölyök-ajándék csomagokhoz, és miket szoktatok bele venni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Fresnappfba, alphazoo vagy külföldön :)

Hát mindig valami más általában:

Párna,labda,táp,rágóka, meg valami amikor az otthonára emlékezteti

2014. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közeli állatboltból. Tálat, játékot és egy régi rongydarabot a testvérek szagával + kis zacskó kutya kaját átszoktatáshoz.
2014. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok tenyésztő, de mikor elhoztuk a roti kölykünket, akkor nekünk ezek voltak a csomagban: Joserás tál, plüssjáték, két labda, rágóka, táp, egy bőr nyakörv pórázzal, joserás sípolós kutya.


Azt hiszem ennyi. Gondolom a joserás dolgokat a joserától szokták kapni, a plüss meg úgy tudom, hogy az unokák régi játékaik.


Illetve vettünk ugye egy zsák tápot tőlük, ahhoz volt mérőedény, valamint kaptunk egy otthon illatú kis takaróféleséget, amit a lábamra tettem és azon utazott a kutya :)

2014. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ja igen, a tápot mi is úgy kaptuk, egy szatyornyit az átszoktatáshoz, ami már keverve volt azzal, amit még ott evett, meg amit már majd ennie kellett utána.

2014. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahol egy tenyésztő kapcsolatban van bizonyos tápos céggel, ott ezek a cégek, forgalmazók igen sokféle dolgot adnak pluszban a tápok mellé bizonyos mennyiség után. A kóstoló csomagokat is onnan lehet kapni. A tálak, pórázok, stb, mind általában reklám célokat is szolgálnak, hiszen a termék, a cég neve van rajta.
2014. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
nem szoktam ajándék csomagot adni. Minek????
2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én egy kicsit parasztvakításnak érzem, bár hozzá tartozik, hogy egy almom volt, és csupa tapasztalt kutyáshoz kerültek.

szóval ellátmányt adtam hozzájuk (húst etetek, szóval lefagyasztottam 2-3 napi kajájukat dobozba és azt kapták), a papírjaikat (tk, szerződés, stb), babanyakörvet, meg egy otthonszagú játékot. új labdát nem (úgyis mindenkinek megvan az ízlése, hogy milyen típust szeret), pórázt nem (szintén ízlés kérdése, hogy milyen színt szeretne, és amúgy sem szenvedett benne hiányt egyik gazdi sem), tálat sem (szintén mindenkinek van otthon, és úgyis hipp-hopp kinövik), a képeket meg feltettem mind a netre, fb-ra, meg nagy méretben letölthető verzióban is másik oldalra.

2014. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tenyésztő vagyok, de én ezeket kaptam: 1: tál, pár zacskó táp, póráz, kis útmutató könyvecske

2: póráz, nyakörv, táp

2014. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Off: Örültetek is ezeknek a dolgoknak? ( Főképp tál, póráz, nyakörv)
2014. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Persze! Mindenki szeret ajándékot kapni, nem? :)
2014. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!