Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik ismerősöm megtörli a...

Egyik ismerősöm megtörli a kutyája fenekét kakilás után, ez nem beteges?

Figyelt kérdés
Oké, hogy szereti meg minden, de ez szerintem nagyon fura meg beteges. Az én kutyám kint van a kertbe és el van, nem kell túlreagálni, nem ember.
2014. jún. 17. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Közöd hozzá, hogy kinek , mi a mániája?

Az egyik ismerősöm naponta pontosan 23x mos kezet. Nem többször, nem kevesebbszer. Ez viszont beteges.

2014. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A 23xos kézmosás se sok ha seggébe túrkál!
2014. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha szoba kutya akkor szerintem alap. Nálunk a 17 éves kutyánk is aki sajnos egy hónapja pusztult el, mielőtt a szobába bemehetett volna láb és popsi mosása volt, plusz a hasa. Törpe tacsi lévén.
2014. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Na, én meg a macskáét szoktam törölgetni. Nagyon hosszú azon a részen a szőre és bizony van, hogy kakás lesz, pláne, ha laposabb a kaka.

Nem hiányzik, hogy kakás seggel ugráljon fel a kanapéra, ágyra, fotelbe...

2014. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Elmebeteg. Kb. Ki is nyalhatja. Az ilyen kutyamániások miatt terjednek pl. a TBC, pestis.
2014. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bemegy a házba és ezért teszi. Mi lakásban lakunk, van egy cicánk, meg szoktam törölni a fenekét, mert feljön az ágyra, nem csak a miénkre, a gyerekekére is, és csak marad rajta szmötyi. Nem akarom, hogy felhordja.

Ha ez nektek beteges, akkor sajnálom. Nálam fontos a higiénia.

2014. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5# Utána kéne nézni, mielőtt marhaságokkal dobálózol. Egyrészt a kutyák miatt nem terjed sem TBC, sem pestis, másrészt ha egy gazda letisztítja a kutya/macska fenekéről az esetleg ráragadt kakit, akkor az az állat az átlagnál tisztább, tehát pláne nem fog ilyesmi miatt bármit is inkább terjeszteni. Ezt már csak a józan paraszti ész is mondatja.

Egyébként tájékoztatásul, a kutyák például ki tudják szimatolni a korai stádiumú TBC-t és így megelőzhetik a betegség elhatalmasodását.

2014. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor beteges ha közben élvezi.

A viccet félretéve, biztos lakásban tartja és a tisztaság érdekében csinálja.

Két jó tanács: ne üsd bele az orrod más dolgába, és ne fogj kezet az illetővel.

2014. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Épp annyira normális, ahogyan te kitörlöd a seggedet szarás után.
2014. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell ezen háborogni, csak még nem hallottam ilyet. Igen, szobakutyája van.

Köszönöm szépen a segítségeket. :)

2014. jún. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!