Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég neki a száraz táp? A...

Elég neki a száraz táp? A múlt héten kaptam egy 1 éves yorki kutyát.

Figyelt kérdés
Az előző gazdájánál házi kosztot kapott, tápot nem is evett. Én is adtam neki naponta 1x, a táp egész nap előtte van. Ma nyálkás, híg széklete volt, szerintem nem bírja a házi kosztot. Royal Canin tápra át tudunk térni? Nem fog éhezni a kutya? Elég neki a száraz táp?
2014. jún. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég neki, eleinte nem akarja majd megenni de idővel megfogja mert éhes lesz. Jobbat tesz neki mint az a semmit tevő házi koszt.
2014. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen előtte egész nap. Eleinte kináld meg legalább 3x pici adagokban.Ha éhezni fog, elkezd enni. Ha van benne egy cseppnyi életösztön.
2014. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen előtte egész nap, ez nagyon fontos!! Nem csak, hogy nem fog rendesen enni hanem a fejedre is fog nőni (a falkavezér az, aki eldönti, mikor eszik. Ne akard, hogy a yorki a fejedre nőjön). A híg széklet a tápváltástól van, nem szokta meg a gyomra a tápot. Úgy kéne adni, hogy eleinte pici táp a háziba, majd lassacskán etetésenként egyre több táp-kevesebb házi. Vagy állj át barf-ra mert ott gyorsan rendbe jön a gyomra.
2014. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is hallottam még erről a BARF diétáról. Utánaolvasok. Ott a húsnak is nyersek kell lennie? Eddig azt hangoztatták, hogy a kutya nem ehet csirkecsontot, itt meg farhátat meg nyakat kell adni neki? 50 gramm kaját egyen egy nap a 2,5 kilós kutya? Abban már minden benne legyen?
2014. jún. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!