Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Pelus vagy kisgagy...

Mit tegyek? Pelus vagy kisgagya éjjelre? Kisfiam 2,5 éves múlt, már hetek óta száraz volt a pelus éjjel (nappal szobatiszta), ezért kisgatyát adtam rá éjjelre, az ő beleegyezésével. Folyt.

Figyelt kérdés
De 2 nap után bepisilt aztán 1 nap száraz,de már 3 napja megint bepisil.Ezt már eljátszottuk egyszer,mostmár ez az újjab adag próbálkozás volt.Most megint ráadjam a pelust vagy hagyjam és mossam az ágyneműt,akár mindennap?Ti hogy csináltátok?Szinte lényegtelen az esti folyadék bevitele,ugy tűnik.
2010. aug. 30. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én már nem adnám rá a pelust, ha már o is azt mondta, hogy jo a kisgatya. Mielott lefekszik akkor pisiltetni, aztán még amikor te is mész aludni (attol fugg hánykor) még akkor is felkelteni és pisiltatni. De ugy hogy kozben ne aludjon, tudja hogy most épp pisil. Eloszor én is sajnáltam ot felkelteni, de ez csak pár nap volt, aztán már erre sem volt szukség. felébredt magátol.
2010. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éjfél körül mindig felébresztem és megpisiltetem, és így száraz marad reggelig.
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval maradjon a gatya,oké,ha nektek is bevált.Köszi a segtséget.Majd felébresztem éjjel,ugyis sokszor felkelek a kissebbhez.
2010. aug. 30. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a felébresztés sosem vált be,mert utána nem tudott visszaalaudni,bármikor is keltettük.Amúgy is nagyon rossz alvó,örülök,ha alszik,nemhogy felébresszem.
2010. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!