Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apukámnak van egy új Malinois...

Apukámnak van egy új Malinois fajtájú kutyája. Nem tudja, hogy a lábujjakon a a fehér folt megengedett-e. Ez a folt megengedett a fajtánál?

Figyelt kérdés
Találtam az Interneten egy eladó Malinois-t. Apukámnak kerestem, megvette. a kutya nagyon jó, csak van egy pici gond a szőrével: a két hátsó lábán a lábujjai fehérek, és apukám nem tudja , hogy az megengedett - e. Jól van volt már neki, nagyon jól ért a kutyákhoz, de ezt nem tudja...

2014. jún. 18. 10:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem, mondta, h ezt a kutyát nem kiállításra használja. Mondjuk foglalkozott évekkel ezelőtt Tervuerennel, sok versenyen volt, van tenyésztési engedélye, de nem tudja érvényes-e még, de szerintem nem fog tenyészteni.
2014. jún. 19. 15:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:00

Ordas mali nincs. Nj és mali mix ez a kutya.

2014. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Adtak törzskönyvet a kutyához? Nem hiszem. Innentől nincs kiállítás, nincs tenyésztés. Viszont, ha jó a kutya, lehet vele akár dolgozni, versenyezni, vagy csak élvezni őt.

Írd be a gugliba, hogy malinois képek. Látsz majd akár fehér mellényeset is. Attól a fehér folttól nem lesz rosszabb a kutya.

2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom, h mellen megengedett. Létezik ordas mali! :)
2014. jún. 20. 10:52
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez nem ordas, sötét színű.
2014. jún. 23. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!