Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már Xoloitzcuintle...

Láttatok már Xoloitzcuintle fajtát?

Figyelt kérdés

A minap olvasgattam egy kutyás könyvemet és rábukkantam erre a fajtára. Nem túl bizalomgerjesztő, utána néztem, és még tenyésztik is, pl. Oroszországban. Nem összetévesztendő a kínai kopaszkutyával. Ez egy ősi mexikói fajta!


Ti tartanátok ilyet?


[link]

[link]


2010. jan. 3. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki szereti a kutyákat, ezt is szeretné.... Én mindig azt mondtam a kopasz macskára is hogy tündéri... Macska-macska, kutya-kutya.... Van amelyik hosszú szőrrel, van amelyik kopaszon, de attól még aranyosak, és hihetetlenül lehet őket is szeretni.
2010. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nemis a legszebb de nemis a legrondább! Közepes!
2010. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam már, mikor Mexikóban jártam, az állatkertben:) Nagyon apró pihék voltak rajtuk, olyan selymes tapintásuk volt! Szerintem nem mondhatóak szépnek (nekem) de aranyosak és különlegesek.
2010. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
El kell mondanom sosem láttam ilyet, rendkívül ritka fajta, legfeljebb egy-két példány él hazánkban. Szerintem csúnya kutya nincs, mind aranyosak a kutyák, úgy, ahogy kinéznek. Amúgy luxusállat.
2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!