Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor vállaltátok be a...

Ti mikor vállaltátok be a második kutyátokat? Mikor az első hány éves lett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 19:51
 1/7 2A0g0i1 válasza:
72%
Nekünk az első kuzyánk egs gplden retriver volt és mikor 2 éves lett akkor lett még egy beaglenk.
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%

Szia!


1. lehetőség: (Ha nem ez az első kutyád!)


Saját tapasztalatból mondom, hogy jobb, ha a két kutya között (minimum) öt év van! Ha mindössze két év lesz köztük, akkor amikor öregebbek lesznek sok problémád lesz velük. Ez nálunk is így van. Az egyik fullad, a másik sántít és szorulással szenved. A harmadik pedig nemigen akar enni. Szóval jobb, ha egy idősebb kutya mellé veszel egy fiatalabbat!


2. lehetőség: (Ha még ez az első kutyád.)


Inkább várd meg amíg a kutyád elpusztul és csak utána vegyél még egyet. A második-harmadik kutya mellé már lehet venni társat.

2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónappal az első érkezéSEután, az első akkor 9 hónapos volt. Aztán egyévre rá elkezdtem az ideiglenesezést, szóval már 3 kutya volt. Nem volt mindig könnyű, sőt, de mindig is tudtam, hogy több kutyám lesz.
2014. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 éves az egyik a másik meg most 3,5 hetes. Én is úgy gondolom, hogy jobb, ha van legalább 4-5 év különbség a 2 kutya között. Az idősebb rutinosan neveli a kölyköt is és le is foglalják egymást. A 8 éves kutyám kivirult, úgy hancúrozik, mint egy kölyök, kicsit összekapta magát a fiatalabb mellett.
2014. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hovawart kutyusunk 3 éves és ősszel jön egy border collie:)
2014. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 4/5 Időpont tegnap 23:20 vagyok. Este elírtam. Nem 3,5 hetes, hanem 3,5 hónapos!
2014. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Első kutyám az első szülinapjára kapott egy kutyát. Az igaz, hogy egyszerre öregedtek meg, de 15 évig a legjobb barátok voltak.
2014. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!