Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok/írnátok nekem...

Mondanátok/írnátok nekem olyan sintértelepeket (lehetőleg honlappal rendelkezőket), ahol altatnak el kutyákat?

Figyelt kérdés
Egyedül az Illatos útit találtam eddig!
2010. jan. 4. 09:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Jaj,mielőtt azt hinétek,nem leadni azeretném a kutyum,hanem szeretnénk majd örökbefogadni és elsősorban ilyen helyről szeretnék megmenteni egy életet.

köszi

2010. jan. 4. 10:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden sintér telep altat!

Az egyedüli kivétel talán a Kecskeméti ahol együtt van a gyepi és a menhely, de a sintér helyhiány miatt altathat és ezt általában meg is teszik!

2010. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ezeknek nincs is honlapjuk(fényképek a kutyákról stb.),mint pl a menhelyeknek? Mert én nem találtam olyat.

Van ezt e gyepmester.hu oldal,de ott is csak címeket ad ki.

2010. jan. 4. 10:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem általában nincsen honlapjuk. Elvileg törvény által előírt kötelességük minden lehetséges módon megpróbálni felkutatni a gazdit, ennek ellenére szinte egyiknek sincsen honlapja. Az illatosét sem a telep csinálja hanem egy ott működő állatvédő szervezet, amivel szintén kötelesek lennének együttműködni, de sajnos a legtöbb helyen ez sem valósul meg!


A sintértelep jelenleg úgy működik hogy az ember kimegy és megnézi! Sajnos nem megy másképp!

2010. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
gyáli, dunavecsei, ózdi, gyömrői sintértelep
2010. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 capslock válasza:
52%

Szia! Igazából egy paksi honlapot találtam neked ahol vannak képek. Remélem nem baj hogy kicsit messze van. Szerintem ari kutyák vannak.

[link]

2010. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tengelici és váci is durván altat
2010. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. sztem menj el élőben, ahol a legjobban rá vannak szorulva a kutyák, ott olyan rosszak a körülmények, h tápra alig telik, hely sincs, nemhogy net meg honlapjuk.
2010. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hú,köszi! Már nézem is!

Egyébként a tengelicit nem zárták be? Azokról rossz élményem van: küldtem nekik nem is kevés étel adományt,nagy nehezen találtam valakit aki felvitte Pestre magához a sok cuccot,hogy majd kijönnek érte,erre ott állt 2 hónapig!Nem kellett nekik! Ha már nem pénzt küld az ember,akkor le van szarva...szép dolog

2010. jan. 4. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:
A netboard.hu-n rengeteg gyepinek fönt vannak a kutyákról a fotói! Keresd a netboard kutya fórumjában!
2010. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!