Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így a szuka...

Miért viselkedik így a szuka 7 éves rottweiler kutyám?

Figyelt kérdés
Egész nap csak fekszik egy helyen, nem nagyon mozdul el onnan. Hogy ha hívom se nagyon akar előjönni. Pedig adok neki enni, inni mindig. Van úgy hogy nyüszít pedig az udvaron van, nincs bezárva a ketrecébe.
2014. jún. 22. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
doki?
2014. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dokit miért hívjak?
2014. jún. 22. 13:45
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Azért kell doki, mert ez a viselkedés nem az egészséges kutya jellemzője. Még akkor sem, ha 7 éves roti szukáról van szó.
2014. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De hát nincs szervi baja sztem.
2014. jún. 22. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

mert egy 7 éves rottinál ez már bárminek lehet a tünete, lehet csak simán lusta, lehet elcsapta a gyomrát, de lehet babéziás, mérgezés, bármilyen nagyobb betegség

szal ezért doki...

2014. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
ja és a nyűszítésből gondolom hogy lehet fájdalmai is vannak...
2014. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk mert lehet akár babesia is,ami órák alatt megölhetii.Ha te rosszul vagy,arról vinnyogsz,hogy miért kéne ezért orvoshoz menned?Na a kutyánál sem a kifogásokat kell keresni.A kutya amúgy nem ketrecbe való.
2014. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Arról meg a hozzáállásod szerint fogalmad nincs,lehet-e szervi baja.Nulla hozzáértéssel inkább ne tippelgess.Keress mielőbb olyan gazdát a kutyádnak,aki nem sajnálja dokira a pénzt.Kutyát tartani nem kötelező.
2014. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs ketrecbe zárva, az udvaron van tartva a kutya. Nem tudom miért bebújik egy árnyékosabb helyre és akkor állandóan ott fekszik. Szervi baja pedig sztem azért nincs mert amikor kimegyek hozzá akkor örül nekem, hasra vágja magát előttem hogy simogassam. De ha hívom nem mindig jön elő.
2014. jún. 22. 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Attól hogy nem látod, még lehet baja. Én is az orvost javaslom.
2014. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!