Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így a szuka...

Miért viselkedik így a szuka 7 éves rottweiler kutyám?

Figyelt kérdés
Egész nap csak fekszik egy helyen, nem nagyon mozdul el onnan. Hogy ha hívom se nagyon akar előjönni. Pedig adok neki enni, inni mindig. Van úgy hogy nyüszít pedig az udvaron van, nincs bezárva a ketrecébe.
2014. jún. 22. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor mindenféleképpen orvos kell?
2014. jún. 22. 14:17
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
ha biztosra akartok menni igen, én is vittem már vaklármával párszor dokihoz, de ink megyek többször mint hogy egyszer nem és ezért haljon meg szegénykém
2014. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit szedsz hozzáértés ellen?Egy kutya attól még simán mehet oda simogatásért,hogy súlyos,akár halálos beteg.Az én kutyám pl.halála előtti este még ugyanúgy viselkedett,mint máskor.Pár óra múlva rosszul lett és meghalt a műtőasztalon.Ott derült csak ki,hogy áttétes rákja volt,semmi jele nem volt.
2014. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Imola Ágnes ***** válasza:
Biztosan beteg. Azonnal orvos, míg még él.
2014. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!