Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölcsönös kutyafelvigyázás?...

Kölcsönös kutyafelvigyázás? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Sajnos úgy kényszerültem, hogy lakásba kell költözzek, s viszem magammal a kutyámat is. Ti hogy oldjátok meg, hogy ha vendégségbe mentek/nem alszotok otthon, de a kutyátok ott nemkívánatos, legyen ki vigyázzon rá? Kutyapanzió drága, az kilőve. Létezik esetleg olyan közösség, ahol kölcsönösen vigyáznak egymás ebeire (egyszer nálam a tied, egyszer nálad az enyém?

2014. jún. 24. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van pár megoldás, de mindegyiknek van hátránya:

1, nem alszol ott, csak látogatóba átugrasz ha közel van

2, megbeszéled velük, hogy a kutyád jól nevelt és szobatiszta nem kell tőle tartani (mert reméljük az)

3,kompromisszum vesz neki szobakennelt és abban fog aludni az ismerőseidnél, így nem kell félniük a kutyától és az okozott károktól

4,találsz egy 3. ismerőst/barátot/kollegát/rokont/szomszédot aki szívesen elvállalja 1 éjszakára

5,kutyapanzió

6, ha tenyésztőtől van és közel lakik, ők is szoktak (nem mindenki) elvállalni egy-egy napot, éjszakát

7, utolsó séta után mész ott aludni és első sétára hazaérsz

8, én nem ismerek ilyen közösséget, de keresel az általad leírt kölcsön vigyázó kört

2014. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szerencsés helyzetben vagyok. A tesóm 10 perc sétára lakik tőlem, neki is van kutyája, szinte napi szinten találkozunk velük. Úgyhogy bármikor szívesen látja az ebemet, és persze én is az övét. :)
2014. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!