Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltatod a kutyádat?...

Hogyan sétáltatod a kutyádat? És hol?

Figyelt kérdés
Pórázon csak vagy elengeded is?Ha csak pórázon akkor leirnád hogy miért csak pórázón?
2010. jan. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3 kutyám póráz nélkül sétáltatom, csak akkor rakom rájuk ha találkozom valakivel és nem tudok rájuk figyelni vagy jön egy másik kutyás. Azon kívül hogy nagyon engedelmesek, ezt még azért is meg tudom tenni, mert ugyan nagy város vagyunk de a forgalom nálunk szinte nulla. Más kocsi nem jár csak aki ott lakik. Földút van még sok helyen, nem is kell a járdán menni. Ha nem mellettünk menne el a vasút akkor úgy érezném a vadonban lakom xD Pont a házunk előtt van egy nagyobbacska rét, mivel egysoros az utcánk, a másik oldalon futó sínek miatt. Oda sokszor kimegyünk, a sétánk pedig egy nagy körből szokott állni, ami megcélozza az utca végén lévő "határt", szántóföldeket, egy iskola mellett lévő füvespályát, és a város egy másik elhagyatott részét ahol raktárépületek vannak.
2010. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a házunk/udvarunk utáni mezőkön és réteken. Oda pórázt csak akkor viszek, ha engedelmesezünk. Vagy esetleg a kastélyparkba odáig pórázon megyünk és ott elengedem. Betudom hívni bármikor, néha nemjön, mert próbálkozik (most kamaszodik ;D). De alapjában véve utálom őt pórázon vinni, sokkal felszabadultabb vagyok én is ő is ha nincs rajta póráz.

Szoktam vele a faluban is sétálni, igaz akkor kizárólag pórázon, de nem szeret a betonon sétálni így marad a természetbe valahol.

2010. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak pórázon sétáltatom, hosszabb-rövidebb utakra.

Azért, mert:

1. Sok a kóbor eb,

2. Még nem ismeri teljesen a behívást,

3. Terelőeb, és hát 1 mp alatt simán elfut egy kilométert( nem vicc:)).

Most ennyi jutott eszembe.

2010. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De jó nektek 1. 2. válaszoló hogy enyire szabadban vagytok:D nállunk egyetlen egy kis park van a környéken de itt a park mellett közvetlenül kocsik mennek:(Én nem merem elengedni. Várok még válaszokat.
2010. jan. 4. 18:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Lakótelepen lakom, 2 tacsim van. Hacsak a rutin pisilésre viszem le, akkor az udvarra viszem,ahol nem nagyon van forgalom, ott póráz nélkül vannak. Ha mégis jön autó,visszahívom,vagy azt mondom marad..és akkor nincs baj. Hosszabb sétára viszont csak pórázzal, mert ha más állatot lát, mindegy milyen forgalom van, az út nem akadály,hogy odaszaladjon köszönni..és félek,hogy elcsapná valami őket.
2010. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a póráz nélküli sétáltatást részesítem előnyben,meg persze Ő is! Sokkal felszabadultabb,vidámabb,egyszerűen öröm nézni ahogy szökdécsel,rohangál föl-le,mint aki bezsongott!

Persze,ő egy enrgiabomba,szóval nem is elégíti ki a pórázon való sétáltatás...egész álló nap sétálgathatnék vele,még csak a nyelve sem lógna ki...:)

Egyébként erdőkbe,mezőkre vagy vízpartra járunk sétálni,mindig más helyre,hogy ne legyen uncsi...főleg nekem :D

Ja,azért azt hozzá tenném,hogy kocsival járunk el kirándulni,mert egyébként messze vannak ezek a jó kis helyek...sajna.

2010. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak pórázzal tudom(de nagyon húz) mert ha elengedném egyből el is futna nem is érdekelné hogy mit mondok hogy visszajöjjön(nevét, visszahívnám).
2010. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám kábé 10 perc séta egy kutyafuttató, odáig pórázon, ott meg elengedem. :) Amúgy pesti vagyok. :)
2010. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Budapest belvárosban lakom a kutyáimmal. A járdán csak pórázon sétálunk, mert nem minden ember szereti a kutyákat, nem akarom, hogy megijesszék, bántsák őket, csak mert nem tetszik valakinek, hogy póráz nélkül mennénk. Emellett sok ember fél a kutyáktól, rájuk is tekintettel kell lenni. A lakásomtól 10 perc sétára van egy nagy tér, oda járunk, ott póráz nélkül vannak, mint ahogy a legtöbb kutya, aki oda jár. És természetesen ha elmegyünk kirándulni erdőbe vagy bárhová, ami olyan, akkor szabadon futkosnak. :)
2010. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pórázon viszem a forgalmasabb helyeken, de általában el van engedve.
2010. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!