Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terrier. Jó...

Jack Russel Terrier. Jó döntés lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy benti kis termetű kutyust,akit tudnék tanítani ^^ először egy toy/törpe uszkárra gondoltam, de annak bonyolult a szőre stb:S aztán anya mondta hogy legyen Jack Russel mert ő imádja ezt a fajtát (XD) de nem tudom, hogy mennyire lehetne tanítani, mert nekem nem csak szobacirkálásra kell xdd sokat szeretnék vele foglalkozni, a mozgás nem akadály :) De még is félek, hogy nem figyelne annyira rám, mert hogy nagyon "kerge" kinek van jack russelje? tudna segíteni? Mennyire tanulékony fajta? előre is köszönöm a válaszokat^^

2014. jún. 25. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A Jack Russel Terrier pont hogy minden csak nem szobacirkáló, rengeteget kell mozgatni, és fárasztani mint agyilag, mint testileg, szóval szerintem neked jó lesz, de még nézz utána jobban :)
2014. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de tényleg elég tanulékony?
2014. jún. 25. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
minden kutya az ha foglalkozol vele, magával a fajtával tapasztalatom nincs,de keress fel kenneleket és érdeklődj utána :)
2014. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ^^
2014. jún. 25. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én első kutyának nem ajánlanám. Terrier- ami eléggé határozott jellemet ad a jószágnak. Plusz a Jack Russel inkább munkakutya. Nagyon-nagyon sokat kell vele labdázni, futni, játszani, tanítani stb...

Nem tudom tényleg fel van-e erre készülve a család... Szerintem előbb családostul el kéne mennetek tenyésztőhöz és megnézni, hogy valójában milyen fajta is ez a kutya. A tenyésztő és tud rengeteg kérdésre válaszolni, még ha nem is vesztek tőle egyből kutyust.

2014. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem van egy staffordshire terrierem is kint a kertben + még van bent egy csivavánk is :) a stefi-t mindenre megtanítottam, és régen még cavariel kingchars spánieleket is tenyésztettünk :) tehát, nekem nem lenne gond azzal hogy elvinném futtatni, meg a gondoskodással :)
2014. jún. 25. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Tacskó nekem ö vált be első kutyusom és már 12 éve velünk van en ezt a fajtat ajanlom
2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de semmiképpen se jack russelt mert az tenyleg porgos kutya sokat kell vele foglalkozni es nem szobaba valo kutya az elozo hozzászolo voltam
2014. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg porgos kutyus nehez tanitani mert minden igerre figyel nehez a figyelmet lekotni nekem van egy kanom es kicsit szenvedek is vele megkell hogy mondjam nehez nem az elso kutyam de ilyen nehez dolgom meg nem volt kutyaval tudtam mire valalkozok de azert jo vele jatszani
2014. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rengeteg foglalkozást igényel.!! és nagyon nagyon mozgékony..
2015. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!