Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud megbízható tenyésztőt?

Valaki tud megbízható tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Nézegettem yorki tenyésztők oldalát, és még ott is azt láttam hogy mini.....tényleg nem értem ha már egy tenyésztő is ezt írja....tudom az ilyen nem tenyésztő, de "Az alábbi tenyésztők több mint 3 hónapja igazolták, hogy tenyésztéssel foglalkoznak" ez volt ott. Direkt ott néztem és mégis ez van. Nem hiszem el.... csak egy egészséges kiskutyát szeretnék ami 2-3kiló között mozog.
2014. jún. 27. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

HÖHÖ...Vajon miként igazolták, hogy tenyésztéssel foglalkoznak ?????

Ahol minire hivatkoznak, azt a hirdetést lépd át.

2014. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinéztem egy kennelt, ahol gyönyörű yorkshire terrier kutyusok vannak. Gondoltam ez tökéletes lesz. Rámentem a yorkshire terrierekre, és mit láttam? MINI yorkie. Ott abba is hagytam a keresgélést. Én is a Kutyatáron válogattam :D :D A vicc az, hogy még a fajtastandard is ki van írva az oldalon, de normál méretű yorkiejuk nincs. Most másik kenneleket nézegetek, mert én is normális méretűt keresek.
2014. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Veszek két kutyát, elviszem őket 1-2 kiállításra, tenyészszemlére, kiváltom a kennelnevet és hipp-hopp tenyésztő vagyok.

Megbízható is vagyok? Ugye nem?

Itt is működik ám a "szájhagyomány útján"...

Érdemes több tenyésztővel beszélni, elmenni kiállításokra (megtudod, kinek a kuytája ért el jó eredményeket).

2014. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan rossz már ez az egész. Amikor megláttam hogy mini én is egyből X-eltem.

Köszönöm a válaszokat

2014. jún. 27. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kennelek az országban: Devils of York, Of New Deal, Freemore, Sandybell of York. Komarnoban a Joranza, Fortuna Jorikas, ők mindketten szlovákiai magyarok, nagyon jó, megbízható tenyésztők.
2014. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. jún. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!