Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben tudtok megbízható,...

Győrben tudtok megbízható, figyelmes állatorvost?

Figyelt kérdés
Kiskutyámnak keresnék egy állatorvost, akit tényleg jó szívvel ajánlanak az emberek. Védőoltások és a későbbi ivartalanítás miatt.

2014. máj. 14. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtam privit,telszámmal.
2014. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell privátban? Én is kérdeztem ezt, sajnos a két válasz nem vitt előrébb. Kérlek ide is írd meg.
2014. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi Dr.Hursán Gáborhoz járunk az Ergényi Állatorvosi Rendelőbe. Én nagyon elégedett vagyok vele, ő ivartalanította 2 kutyámat és 2 cicámat is. Nagyon jó szakember, kedves és figyelmes. LEgalább is velünk mindig is az volt, és rengetegszer tudtam rendelési időn kívül is utolérni és fogadott minket. :) Számomra 10-es skálán 10-es. Én tudom ajánlani.


[link]

2014. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. máj. 15. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Dr. Hursán műtötte a kaukázusi juhász kutyámat kb. 8 éve. Tényleg jó szakember és jól felszerelt rendelője van. Én 15 éve Dr. Horváth Károly állatorvossal szoktam a kutyáimat vizsgáltatni, gyógyíttatni. Semmi problémám vele, nagyon jó szakember. Ő lett a főállatorvos is azóta. Hursán Gáborhoz is Horváth úr irányított, mert mint mondta egyik legjobb fiatal kolléga és már akkor is volt röntgenje a rendelőben. Horváth Úrnak nem volt. Mind a kettő lelkiismeretes jó szakember.
2014. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!