Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk, hogy ne borítsa...

Mit tegyünk, hogy ne borítsa ki mindig a kutyatápot a labrador keverék 10hósunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én küldtem azt a tálas linket. Az enyém a vízzel csinálta ugyanezt és nagyon rossz volt, mert ha elmentem otthonról több órára és kiborította a vizet, ott maradt szomjan. :S

Széles, nagy, alacsony peremű kerámiatál. Na ezt nem tudja fölborítani, csak pancsol benne. Enyém is kölyök, hál' Istennek most már kezdi kinőni ezt.

Amúgy nem lehet, hogy unatkozik a kutyád és ezzel szórakoztatja magát? Mennyit foglalkoztok vele, mennyit mozgatod?

2010. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mikor borítja ki? Amikor lerakod elé etetésnél vagy amikor már evett, és a maradék ott áll előtte?

A 10 percet nem úgy értette az egyik válaszoló, hogy eszik, eszik, és elveszed a szája elől, hanem eszik, egyértelműen abbahagyja, és ha marad, azt elveszed előle.

Egy normális tempóban evő kutya 3-8 perc alatt elfogyasztja az előtte lévő ételt.

2010. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen lehet tényleg egy épített etető lesz a megoldás.A férjem sztalos, úgyhogy elég ügyes kezű.:):)


Akkor borítja ki, amikor eszik beőle pár falatot, bemegyek és 2 perc múlva látom, h. kiborította.


Igyekszünk vele sokat foglalkozni, de van amikor nem tudjuk kiengedni a kertbe, amúgy van egy elég nagy elzárt kennelje, ahol szabadon van.


Köszi a válaszokat ismét!

2010. jan. 6. 07:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha van kennelje, annak a falára lehet tenni tartót, amibe a tál belefér. Szerintem eleinte maradj mellette evéskor, és ha elmegy a táltól,vedd el tőle és csak a következő etetésnél adjál újra. Majd megtanulja, ha elé teszik az ennivalót, meg is kell enni, nem játszani vele.
2010. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

etess máshogyan 2 :)

a gumiperemű tálat , egy kissebb vödörre rakva , ( a vödör szája , a tál belső felénél kicsivel nagyobb ).

igy , nem csak ,hogy nincs a földön, de a kutya is könnyebben eszik, mert nem kell nagyon lehajolnia :)

igaz,a kutyám soha sem borította fel .

neki talán játék a tál, vagy túl sokáig van előtte üresen és onnantól az csak : játék !!!

az etetőtál csak a a kaja idejére van előtte !

2010. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!