Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivaváknál ritka ez a szín?

Csivaváknál ritka ez a szín?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 29. 13:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Most mondd, mi van, ha nem csivava? Mert nem az. Nagyon karakteres kis kutya.Szeresd, bármilyen fajtájú is !
2014. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Innen felülről már biztos, hogy nem csivava.

Lehet 3 kiló, ha valamelyik szülő pici génjeit örökölte, de nem fajta tiszta csivava az biztos.

Ezzel a kutyussal átvertek.

És nem a színe miatt, mert az lehetséges, van hasonló nekem is, csak az ő szüleinek van tk-ük is és tenyész engedélyük is.

Azt nem értem, hogy miért nem a vásárlás előtt kértél tanácsot? Akár a fajtaklub elnökéhez is lehet fordulni, segít szívesen vásárlás előtt, de utólag most már csak azt tudjuk tanácsolni, hogy szeresd, akármilyen fajta is. Aranyos, és még szép is, de keverék.

2014. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem csivava a színe egy az egyben a német juhászé. Nagyon aranyos :)
2014. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem csivava, hanem valami keverék. Német juhász tutira van benne, és igen, talán csivava, bár arra nem igazán hasonlít.
2014. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
na mindegy. végül is igen az a lényeg hogy szeressem és én szeretem is. :)
2014. jún. 29. 15:45
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy full egyszerű utcamix. Nagyon remélem, h nem adtál pénzt érte....
2014. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Igazából az utcán találtunk rá még kicsi korában :( lehet emiatt a chippeltetés miatt rakhatták ki de nem vagyok benne biztos.Most már boldog és még játszótársa is van :)
2014. jún. 29. 16:13
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha hiszed ha nem, németjuci tuti van benne. Nézd csak meg a színt: [link]

Elég nyilvánvaló, hogy valamelyik szülő az volt és tőle örökölte ezt a színt. Az hogy 3 kg nem jelent semmit, nem tudhatod, hogy milyen méretűek voltak a szülei. Na de nem is ez a lényeg :) egy aranyos kis keverék, akit ugyan úgy lehet szeretni, mint egy fajtatiszta csivavát.

2014. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rengeteg féle fajta van benne. Ha pl. 5. generációra visszamenőleg volt egy németjuhász az ősei között, de amúgy minden felmenője kis-közepes testű, attól örökölhette a színt a Németjucitól a méretet pedig máshonnan. Érted :)

A Border Collie is ilyen, lehet, hogy csak egyetlen border volt egy keveréknek a felmenői között valahol, de annyira dominánsan örökíti a mintázatot, színt, hogy lehet olyan színű.

2014. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Érdekesen hangzik :)
2014. jún. 29. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!