Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy az uszkárnál van...

Igaz hogy az uszkárnál van egy ritka szín ami az aprikot és a fehér közt van?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz középuszkárom és akitöl veszem mondta anya-apja fehér a kuytusnak és mégis iylen halványos apricotok születtek (az aának voltak apricot rokonai)

már 7 hetesek és még mindig oylan színüek.Igaz hogy ez ritkaság?


2009. aug. 7. 13:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Akitől veszed, egy szaporitó:

az uszkárokat egymással párosítani csak azonos színű és méretű egyedekkel lehet: magyarul ha a fehér apának apricot rokonai vannak, ott baj van ... valoszinuleg ez ütött ki a piciken.

Az uszkár fajta FCI által elismert színei: fekete, barna, fehér, ezüst, apricot (orange), red ....

nincs picit apricot-picit fehér ...

2009. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
blablablaa: D nem az érdekel hogy a sznobok mit tartanak megfelelőnek hanem hogy ez ritka szín e. Az apa amúgy nem is aövé csak az anya.már akitöl veszem.
2009. aug. 7. 15:40
 3/46 A kérdező kommentje:
attól az még suzkár hogy a színe nem ugyanolyan mint másé: D pfff
2009. aug. 7. 15:41
 4/46 anonim ***** válasza:

a fajtaleirásból probáltam meg neked idézni: az a kutya egy a fajta tenyésztési elöirásainak nem megfelelöen "tenyésztett" kutya ...

nem ritka szín, hanem egy olyan szín amit nem ismer el senki ... ennyi erövel vehetsz rózsaszint is ... az is csak keverék lesz

2009. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

hogyhogy keverék? uszkár-uszkár vagymi?:D azjokis mixXD

rózsaszin ninc is...debefesthetem : D

2009. aug. 7. 16:02
 6/46 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: NEM, nem igaz ... talán igy megérted végre.
2009. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
én értettem először is: D csak szeretek vitákba bonyolodni :P
2009. aug. 7. 16:09
 8/46 anonim ***** válasza:

Nem,nincs ilyen ELFOGADOTT szín.És akitől veszed SZAPORÍTÓ.A kutyád meg keverék.persze ezzel nincs semmi baj,ugyan olyan aranyos lesz,de nem fajtatiszta.Ugyan olyan színűt csak ugyan olyan színűvel lehet pároztatni.


Teljesen igazat mondott az első válaszoló.

2009. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
hát figyi.mondom hogy apa fehér anya fehér akitöl veszem annak az anya a kutyája.de nem érte ha ustzkár-uszkár akkor miért lenne keverék??pff...attol mert aztmodja valaki h nem elfogadott..vagyis a tenyésztők avgy kik.ámind1.éntudom h uszkár és kész. mer amugy mi más lenne??hanemuszkár
2009. aug. 7. 16:23
 10/46 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kutya :o)
2009. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!