Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen senior kutyatápot...

Reni 09 kérdése:

Orijen senior kutyatápot adhatom 1 éves kutyusnak is?

Figyelt kérdés
Az orijen adult való az 1 éves kutyámnak,de hasonló az összetevői mint a senior és nagy kiszerelésben az adult sokkal drágább mint a senior. Fontos lenne tudnom,mert most akarok váltani. Ivartalanított,izületi problémára hajlamos tacskó kutyám van,de fiatal még.

#Orijen Senior #Orijen adult
2014. jún. 29. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem is felnőtt a kutyád és idős kutyáknak való tápot akarsz neki adni? Tacskónak alig kell valamennyi naponta.

Milyen ízületi problémák lehetnek egy 1 éves kutyának?

2014. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 éves kutyának még Junior táp kell.

Ebbe a korban lehet átállni az Adult tápra, de semmiképp nem a Seniorra. Minden életszakaszban másra van szüksége a kutyának, nem is értem hogy gondoltál egy Junior kutyának Senior tápot adni!?

2014. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem. Nem pedig csak ugy adtok neki. A kutyakajás árus mondta hogy mindegy. Azért tettem itt fel kérdést. Köszi,nem kell kérdőre vonni. Azt hittem ezen az oldalon nem ciki tudatlannak lenni és kérdezni........

Akkor az orijen adult mellett döntök azt kapja majd.

2014. júl. 1. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg attól az eledelestől ne kérj semmilyen tanácsot ezentúl. Ha kistestű, mehet az adult. Ha nagytestű, még nem fejlődött ki rendesen. Neki junior való.
2014. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a segítséget.

Egyébként kistestű törpe tacsi. Akkor jo az adult

2014. júl. 2. 01:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem ugyan olyan a senior mint az adult. Ha nem is fő összetevőkben, de a vitmaniokban, stb. 100% hogy van eltérés.
2014. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!