Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (egy agár 2éves)...

A kutyám (egy agár 2éves) depressziós lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kölyök kora óta ugyanazon a helyen laktunk (nagyobb apartman) egy másik kutyával (husky 5 éves) akivel nagyon jó barátok voltak. Elköltöztünk Tőlük és rá 3 hétre nagyon furán kezdett el viselkedni.Ő alapjában véve energetikus és boldog kutya de mióta itt vagyunk az új helyen ( ház hatalmas kerttel) nagyon szomorú és hiába próbálok játszani vagy futkározni Vele egyszerűen semmi. Nagyon rossz ezt látni. Ha Valaki esetleg tudna tanácsot adni nagyon megköszönném.
2014. jún. 30. 12:23
 1/9 anonim válasza:
0%
kan vagy szuka ?
2014. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő egy kan
2014. jún. 30. 12:34
 3/9 anonim válasza:
0%
akkor vegyél mellé egy párt (szuka kutyust) és ök majd ellesznek :)
2014. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Istenem második...


Kutyatársaságba mennyit jártok? A napi rutin megváltozott? Ugyan úgy lakásban van tartva?

2014. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Istenem második..?? Ezt nem értem. Egyébként 2 évig egy nagyobb lakásban volt tartva és most egy nagy kertes házban. Ugyanúgy sétálunk, igaz most már csak 2x ( most már van kert helység)mivel ezelőtt nem volt kertünk napi 4 alkalom volt. Sajnos nem igazán találkozunk más kutyákkal.
2014. jún. 30. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy orbitális baromság a második válasz...


Mivel eddig volt kutyatársasága, és egyébként is a kutya csak úgy tud lelkileg egészséges és kiegyensúlyozott lenni, ha lehetősége van a fajtársaival rendszeresen találkozni, így első körben azt javasolnám, hogy keressetek kutya barátokat, hátha kicsit jobb kedvre derítik.


Az viszont nem tiszta nekem, hogy most kinn van az udvaron vagy benn a házban?

2014. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
2. vagyok , mi a bajjotok a válaszommal ? 4-es elég sok kutyusom volt ! nem kellene egyből leszolni !!! nem értem ha egy embernek nem.teccik a válasz akkor miért kell megszólni a másikat !?
2014. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hülyeséget írtál.
2014. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát most ugye jó az idő és nyitva hagyom a bejárati ajtót az udvarra és tud mozogni ki be. Éjszaka bent alszik Velem. Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!