Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak egy magyar...

Milyen nevet adjak egy magyar agárnak?

Figyelt kérdés

Eddig ami nagyon tetszik, az a Fitzwilliam Darcy, és akkor Willnek hívnám :D De gondoltam, mivel magyar fajta, talán nem a Büszkeség és Balítéletről kéne elneveznem :D Esetleg, ha angol agár lenne...:D Na mindegy is, olyan nevet szeretnék, ami elegáns, akár hosszabb is, de van egy jópofa becézése. Gondolkodtam a Turulon is, de akkor Turinak hívnám? :D Minden ötletet szívesen várok!

*Ui: Olyan nevet azért ne, ahogy a leendő fiúmat is hívhatják, mert ha, teszem azt, Hunor a kutya, és a fiúm is, az fura :D Mondjuk egy társaságban: "Hunor mindig nyalogat és közben olyan boldogan csóválja a farkát" :D Gondolom értitek :D



2014. máj. 28. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Én imádom a Büszkeség és Balítélet-et!! Legyen Darcy :)
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Én mindenképpen magyart választanék (sőt, nekem az általános tulajdonság is fontos volt névválasztásnál, azaz hogy gyors). Az én magyar agaramnak (egyszer lesz, csak költözzek már el innen) már megvan a neve, de nem írom le :D
2014. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor egy pont Darcy-nak :D

Miért nem?

2014. máj. 28. 16:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát a magyar nevek közül akkor lehet a régiek felé menni pl. Tas, Töhötöm, Vazul. De személynév esetén akár angol, akár magyar, ha valaki rosszra akar gondolni, az úgyis rosszra gondol:)
2014. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Alap esetben én is a fajta hova tartozását nézném a névválasztásban, de tetszik a Will :)


1-es voltam

2014. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Magyar fajtának szerintem magyar nevet.

Sokan olyan nevet választanak, ami a sebességgel összefügg. Pl. szél szinonímák. De lehet bármilyen kedves név.

Az én magyar agaram hivatalos neve Hanga (H-betűs alom miatt), de én Szélvésznek hívom.

2014. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Minden magyar agárnak vmi ősi magyar neve van...nekem ez már uncsi, és nem is egyedi... Így ismerek két Csente nevű agarat, 3 Csinszkát, Csengét, Bencét és Hunort is igen...Vazulból csak magyar vizslát...


Szerintem válaszd azt ami neked tetszik. Szerintem jó név a Darcy vagy a Will.


Nekem angol kutyáim vannak és mind a kettőnek finn neve van, mert a lelkem másik fele finn :o))

2014. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,szerencsére nem zavarnak be a hivatalos nevek, nincs törzskönyve :D Akkor Will lesz! :D
2014. máj. 30. 20:55
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es, hogy hívják a kuytusaidat? :)
2014. máj. 30. 21:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Vejnemöjnen. :)
2014. máj. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!