Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyánk...

Szerintetek milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés

Negyedik kutyánk lenne, szóval gyakorlottnak szamitunk szerintem. Eddig nem volt szerencsénk, mert vagy megmérgezték őket vagy megolte őket egy másik kutya.. A kutyát el fogják vinni innen szoval lehet másik kutyánk.:)

Kis vagy közepes testű kutyát szeretnénk, játékosat, de nem ölebet, olyat akit kint lehet tartani az udvarban, télen az előszobában alhatna. Nyáron mindig lenne mellette valaki, iskolaidőben pedig 7-17 órág lenne egyedül. tudom ez nem a legjobb de máshogy nem tudjuk megoldani.:( És nem utolsó sorban lelógó fülűt,mert az nagyon aranyos:) A mozgásigénye mindedj, mert 4000m2-es telkünk van és sétáltatni is vinnénk.

Gondoltunk a beaglere, spánielre és tacsira is. Pincsit csivavát yorkiet meg ilyen ölebeket nem szeretnénk de vérebeket és nagytestű kutyát sem szeretnénk. Névötleteket is irhattok ;)



2014. jún. 30. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt kutyák közül egyik sem alkalmas kinti tartásra. Miért viszik el a mostani kutyátokat?
2014. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem a mi kutyánkat viszik el hanem azt a kutyát aki megtámadott minket és meg is ölte a kiskutyánkat:( Az időt elírtam mert 7-14 óra:) A mamám szomszédjában is spániel van, kint tartva, és szerintem a beagle, mint vadászkutya is jobban érzi magát kint tartva de azért köszi a választ:) Magas kerítésünk van szóval elszökni nem tudna.
2014. jún. 30. 20:12
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Ezek alapján én a beaglet ajánlanám.Télen is megvan jól kint, csak nagyon meleg ház kell neki.Csak a beagle egy bohóc, arra számíthattok.Mármint, lehet csak az én kiskutyám "bohóc", viszont nagyon aranyos kis akrobata. :) És azok a fülek, meg a szemek. :) Meg a spániel is jó lenne, de én a beaglet ajánlom.

És írok pár névötletet: Foltos, Luca (így hívják az én beaglemet), Luna, Maya, Lucky.

2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Ezek közül egyiket sem tartanám kint, főleg egy yorkit, egy csivavá, ők szobakutyák!!!

Spániel szintúgy benti kutya, és a beagle sem az a tipikus kinti kutya.

2014. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
4-es válaszoló! szövegértelmezés 1-es. "csivavát yorkiet meg ilyen ölebeket nem szeretnénk"
2014. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Puli a célnak megfelel szerintem :) de a felsoroltak közül talán a beagle.
2014. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
20:26-os válaszoló ez a válasz nagyon hasznos volt köszi :) ja és azt elfelejtettem mondani hogy kan kutya lesz :) utolsó válaszoló nekem valamiért nem szimpi a puli, nem tudom miért de azért köszi:)
2014. jún. 30. 21:19
 8/20 anonim ***** válasza:

A beagle abszolult nem alkalmas arra, hogy egyke kutyaként kint tartsák.

De a többi sem nagyon. Mondjuk azért én elgondolkodnék a kutyatartáson, addig amíg az alapján választaszhoz aranyos mert ló a füle és már 4 kutyád halt meg nem természetes halállal.

2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Képzeld el hogy elgondolkodtam a kutyatartáson, és nem az alapján kéne elítélni hogy nekem jobban tetszenek a lógófülű kutyák, az egyik kutyánk természetes halállal halt meg 11 éves korában. Arról pedig nem tehetek hogy egyes bolond emberek azért dobálgatnak mérgezett csontot az udvarunkba mert sokat ugat a kutya és szerintem arrol se én tehetek, hogy sétáltatás közben megtámadott minket egy kutya akit szörnyű körülmények között tartanak kiéheztetve, és odarohant és engem megharapott a kutyánkat meg megölte...Remélem megérted..Kutyákkal nőttem fel, és a hiányuk hatalmas űrt hagy...
2014. júl. 1. 20:11
 10/20 A kérdező kommentje:
És ez lenne a negyedik kutyánk
2014. júl. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!