Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegym ra anyumat, hogy...

Hogy vegym ra anyumat, hogy legyen kutyank?

Figyelt kérdés
Tombhazban lakom, foldszinten egy ket szobas lakasban. A szobak nem valami hu de nagyok. De azert nem is aprok. Szeretnenk kutyat egy nemet torpe pinchert. Anyum vegul azt monja hogy ez allatkinzas lenne de van a tombhaz mellett egy oriasi parkolo ahova masok is viszik a kutyajukat setaltatni. A tombhazban meg nagytestu kutyak is vannak es ok elvannak. Ez amit en akarok kicsi. Mit tegyek hogy legyen kutyam???

2013. nov. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

semmit. mivel garantaltan nem te fogod minden reggel meg este setalni vinni, raadasul te suliban, anyukad valszeg dolgozik, megis mit csinaljon a kutya egyedul a lakasban...?


az, hogy a tobbiek kutyat tartanak tombhazi lakasban meg nem jelenti azt, hogy jo otlet. ha mondjuk masok lopnak, akkor neked is lehet...?

2013. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel járulsz hozzá a lakásotok pénzügyi bevételéhez?

Feltételezem semennyivel, ezért pontosan ekkora beleszólásod is van a pénzügyi döntésekbe.

Értsd, amíg anyukád(ék) nem akarnak kutyát nem lesz kutya.

2013. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ráadásul egy kutya nem kevés pénz, hogy csak úgy legyen.. meg kell venni oltatni kell, etetni.. Ha a kutyák árát is beleszámoljuk akkor az első két hónapban amig nálatok van rámegy egy(vagy két) komplett havi fizetés.. az azért nem kevés.
2013. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem úgy megy hogy akarok egy kutyát, akkor meg is kapom.

Először is kb 25.000-30.000 forint egy ilyen kutya.

Plusz oltások, plusz kaja, plusz játék,plusz poráz, a tisztálkodási dolgai, fekhelye, állatorvos ha valami baja van.

Tömbház...Szerinted jól érezné magát az a kutya?! Mert hiába kis testű, akkor is . Én is sokáig akartam kutyát, én is kis testűt, és én is ilyen lakásban lakok.

Még jó hogy nem vettünk kiskutyát, mert nem lett volna neki jó.

Amúgy , gondolom jársz iskolába.Általában 6-kor kelek én.Ha van kutya, akkor 5-kor kell felkelned, levinni sétálni, utánna suliba mehetsz.Anyukádnak is biztosan van dolga, nem hiszem, hogy ő majd egész nap a TE kutyáddal fog foglalkozni.

Szóval te hazaérsz az óráid után, leviszed újra, törődsz vele, eteted, itatod, fésülöd, játszol vele, házit írsz, megint leviszed, és alszol.

Ezt nem hiszem hogy mindennap megcsinálod...

2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!