Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelben élők! Ti végül hány...

Panelben élők! Ti végül hány hetesen vittétek le a kölyök kutyátok?

Figyelt kérdés
8 hetesen, 2 oltással egy gyors pisi,kakira azért le lehet vinni?

2014. júl. 1. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le lehet vinni! Nem kell azért átesni a ló túloldalára sem ezzel a nagy védőoltás mániával!
2014. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még h nem kell túlzásba esni..ez nem túlzás , hanem orvosi előírás.A fél országban tombol a parvó.
2014. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miután az orvos engedélyezte (3. oltás után 10 nappal). Egy lakótelepen minden fűszálnál, bokornál egy kutyacuccal találkozol.

Nem azért fizettem x forintot (nagyon sokat), hogy egy hülyeség miatt elveszítsem.....Kibírtuk. Igaz a felmosó a kezemhez nőtt, a domestos gyártó csak nekünk gyártott, de megérte várni. Amint mehettünk, vittük oviba, suliba, semmilyen hátránya nem származott belőle, hogy később kezdett el sétálni járni.....

2014. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi 9 hetesen hoztuk el.

11-12 hetesen vittük le.

Mi is elég sokat takarítottunk.De kibírtuk és a kutya szobatiszta lett.Jól szocializált.Azon a pár héten nem múlt semmi.

2014. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem lett a 3. szuri, utána pár nappal (már nem emlékszem, 10 éve volt).

Én inkább parázok és takarítom a szart, minthogy vmit elkapjon a kutyám.

2014. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt mondta,hogy a mi környékünkön évek óta nem volt parvó. Ti ebben az esetben levinnétek? Teljesen elbizonytalanottam.
2014. júl. 3. 07:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Betöltött nyolc hetesen, 5 nappal a második oltás után már ligetben, erdőben, városban sétáltunk más kutyák társaságában és 9 hetesen a Tiszában is úszott.
2014. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én anno levittem egyből. Megkérdeztem az állatorvost a parvóról, nem volt járvány. Olyan helyre raktam, ahol nem találkozhatott más állat ürülékével.

Most már nem vinném le, azóta felénk is egyre gyakoribb a parvó :(

2014. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!