Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor elsőnek vittétek...

Amikor elsőnek vittétek kölyök kutyátokat kozmetikába, hogy tűrte?

Figyelt kérdés

áprilisba akarjuk elvinni a most 9 hónapos havanese-ünket,

amikor a másik kutyánkat vittük tavaly,megkérdeztük hogy mikor vigyük az új kutyust ,azt mondta hogy 6 hónapos kora után érdemes nyírni, akkor már október volt és nem akartuk télre levágni a szőrét ,így most áprilisba visszük, hogy viselné szerintetek?? itthon elég jól hozzá szoktattuk a fürdetést nagyon jól tűri ,a fésülést is kivéve az első lábainál vmiért nem szereti, az ollót is ismeri , a szeménél a szőrt csak úgy nem tudjuk levágni ha juti falat van nálunk..szóval szerintem elég jól tűr mindent,ott végül is többen vannak és megtudják fogni hogy ne mozogjon annyit,meg egy kiadós sétát tervezzünk előtte hogy fáradt legyen amit a kozmetikus is javasolt..


2012. márc. 20. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:

*csak ha jutifalat van nálunk


a 'csak' kimaradt

2012. márc. 20. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma vittem először az 5 hónapos havanese kiskutyámat kozmetikába. Én végig ott maradtam vele, hogy ne ijedjen meg, de teljesen jól viselte. A végén már unta és elkezdett volna hisztizni, de mivel ott voltam, rá tudtam szólni és abba is hagyta. Én is szoktattam a fürdéshez, de most jobban viselte, mint itthon, ugyanígy a hajszárítót.:) Egyedül akkor nyikkant egyet, mikor a füléből szedték ki a szőrt, de az sem volt vészes. Szerintem nem kell aggódnod, mert ott azért általában értenek a kutyákhoz!:)
2012. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A mi kozmetikusunk is nagyon jól ért a kutyákhoz,nem aggodok :-)
2012. márc. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!