Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 3 ampulla neostomosanom...

Van 3 ampulla neostomosanom hogyan használjam?

Figyelt kérdés
nem tudom fürdetni csak leborítani vízzel. 35kg os német juhászkutyára elegendő a 3 ampulla. az van rá írva hogy 1 ampullát 5ml 1 liter vízben oldjak fel. 1 liter vizel meg nem tudom egész testfelületét leönteni. Köszönöm!
2014. júl. 1. 22:21
 1/7 anonim válasza:
akkor 3 literhez a 3 ampullát felhasználod.
2014. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ráfújom egy permetezővel. De ha öntöd akkor úgy tedd hogy a lecsurgó felesleggel teljesen "eláztasd" a kutyát.
2014. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beleállítod valamibe, ami nem túl nagy . A lecsorgó folyadékot visszaöntöd rá.
2014. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Fogsz egy pet palackot, a tetejét kiszúrod, és azzal spricceled a kutyát. 1L -el simán eláztatod rendesen, az én rotimnak ált. elég fél liter is.
2014. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

35kg-os boszeront simán átáztatok fél literrel...

annyi a trükk, hogy előtte sima, langyos vízzel a kádban átáztatod a szőrét. miután a bőérig megázott (amihez az kell, hogy a kezeddel beledörgöld a szőrébe a vizet) már könnyebb eloszlatni rajta a neostamosanos vizet. utána kiengeded (megrázza magát, addigra tanácsos a házon kívül lennie), és a napon szépen megszárad. a neostamot nem kell lemosni.

2014. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3 liter elég kevés egy ekkora kutyára, én épp tegnap fürdettem az 5 kilós kutyámat 1 literrel.

Amúgy beleállítod valamibe, és pohárral locsolgatod rá 10-15 percig. 3 liter vizet csak nem szív fel a bundája, valamennyi biztos lefolyik.

Arra figyelj, hogy a fejére is kell önteni (persze csak óvatosan, bár akkor sem lesz baja, ha a szemébe megy) és én nem szoktam leöblíteni, hanem hagyom rajta megszáradni.

Az a büdös benzin szag fél óra alatt teljesen kipárolog.

2014. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt még illik tudni, hogy ha valamilyen seb, vagy sérülés van a kutyán, akkor nem szabad használni!
2014. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!