Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutya (4 hónapos)...

Kölyökkutya (4 hónapos) mindent felszed a földről. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Nem csak felszedi, hanem meg is eszi! (Hullott gyümölcs, stb.) Egyrészt szorulása vagy hasmenése lesz tőle, másrészt nem szeretném, ha idegenek által bedobált (esetleg mérgezett) kaját is felszedne. Moszkvai őrkutya egyébként.
2014. júl. 2. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


De amúgy otthon eszi fel a hullott gyümölcsöket? Az miért baj? Árt neki? Mert a mieink is lelegelik a szilvát, stb.

2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sippara ***** válasza:
Rászólsz, kiveszed a szájából. Ha ezt minden alkalommal megcsinálod, rá fog jönni, hogy csak magának spórol időt, meg "szenvedést", ha eleve fel sem szed semmit :) a dobott élelem megtagadása meg egy marha magas szintű feladat, egy négy hónapos aprólékkal még ne is álmodozz róla :)
2014. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tettem, hogy minden alkalommal mondtam neki, hogy nem szabad. MOstmár érti és otthagyja.
2014. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!