Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az altató injekción kívül...

Tarnori kérdése:

Az altató injekción kívül milyen más lehetőség van kutyák elaltatására?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 20:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, te kritikán aluli vagy.... csak azért nem minősítelek, mert úrinő vagyok. pffffffffff
2014. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nagypapámnak 2 hónapja amputálták a lábát, nagymamám pedig 2 hónapja hunyt el. Az egész család szétoszlott, édesanyám külföldön van, én ápolom a nagypapámat. Nekem is van egy kutyusom, akit hoztam magammal. Sajnos a papámék két kutyusa sem jön ki egymással, állandóan "ölik" egymást.
2014. júl. 2. 20:41
 13/27 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan kutyatrénerek, akik házhoz mennek, és ott foglalkoznak a kutyával. A ti problémátokra megoldás lehet egy ilyen.
2014. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Papám fekvőbeteg lett, ő nem tud kijönni, ahogy írtam, rám pedig egyáltalán nem hallgatnak a kutyák, ellenségesek is. Próbáltam bemenni hozzájuk a kennelbe, barátkozni, de ki sem dugják az orrukat olyankor a házból.
2014. júl. 2. 20:42
 15/27 A kérdező kommentje:
És szerintetek ezt miből fizetjük? Papám nyugdíjából, és az ápolási segélyből?
2014. júl. 2. 20:42
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
Vitesd el a menhelyre. Nem fognak egészséges kutyákat lealtatni… és szégyelld magad hogy meg akarod ölni őket.
2014. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek, utolsó, írd le, hogy mit takar az, hogy " vitesd el a menhelyre"


És nem, nem szégyellem magam, mert nem az én kutyáim, nem én neveltem őket. Nagyon sajnálom őket, meg azt is, hogy ez így alakult, de én így, hogy nagypapám 0-24 órás felügyeletet igényel, se anyagilag, se fizikailag nem tudok foglalkozni egyszerre három kutyával, főleg, hogy kettő ilyen problémás.


NEM szégyellem magam.

2014. júl. 2. 21:17
 18/27 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, de való igaz, hogy azért, mert a kutyák antiszociálisak, nem etikus (és nem is engedélyezett) az altatás. Arra ne is gondolj, hogy házilag megoldod valahogy. Vagy képzed magad olyan ingyenesen elérhető anyagokból, amelyek segítenek abban, hogy elsajátítsd a kutyákhoz való helyes hozzáállást vagy hívsz valakit, aki ért valamennyit a kutyákhoz... A kutya a környezetére reagál, néhány perc alatt képes az addigival teljesen ellentétes lelkiállapotba váltani, ez nem feltétlenül kell, hogy egy hosszú folyamat legyen.
2014. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Egy ideje már nem csinálják meg, hogy ha egy kutya antiszociális, vagy feleslegessé vált, akkor elaltatják. Ugyanis ha egy kutya antiszoc, az a gazda hibája, aki nem nevelte és nem vett igénybe segítséget. Most már adnak esélyt a kutyáknak egy új életre, ami szerintem szuper.

Fel kéne keresnetek egy kiképzőt, vele beszélni, mert lehet, hogy ki tudnátok fizetni, vagy egy kutyasulit próbáljatok meg! Ha ez nem opció, akkor járj utána a kutya megfelelő nevelésének, és ne add fel, lehet sikerülni fog a bizalmukba férkőzni! Legvégső esetben menhely. Milyen fajta kutyák és mennyi idősek egyébként?

2014. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az állatorvosodat csókoltatom innen is.

Legalább próbáld őket futóláncra tenni, lehetőleg úgy, hogy ne érjenek össze, mert már az agyukra ment a bezártság meg az összezártság...

Megértem, hogy nagyon nehéz a helyzeted, de amint előttem is írták, adj nekik még egy esélyt! Próbáld őket elpasszolni valahova, leírva a körülményeidet is, hátha fajtamentők/bárki más kap az alkalmon.

2014. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!